Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 3 516
86%

Ne, nenavštěvuji 580
14%

Celkový počet hlasů: 4096


Zahradnictví Petro

Zahradnictví Petro pro Vás připravilo nový katalog rostlin pro Vaše okna, balkón či zahradu. Zboží si můžete objednat v našem internetovém obchodě.

Můžete také navštívit náš samoobslužný skleník, kde si kromě uvedeného sortimentu můžete zakoupit substráty, hnojiva, květináče, vzrostlé rostliny, osázené závěsné nádoby, multiplata, pokojové rostliny a řadu dalších rostlin, které nejsou uvedeny v katalogu a kde jsou ceny až o 35 % levnější a ještě ušetříte na poštovném a balném. Navíc při osobním nákupu nad 500 Kč Vás čeká dárek ve formě speciálního hnojiva.

 

Adresa:   Zahradnictví PETRO
              Na Staré cestě 3741
              Mělník–Mlazice 
              Telefon: +420 602 223 614 
              E-mail: info@fuchsie.cz
              Web: http://www.zahradnictvi-fuchsie.cz/

Máte zkušenosti se zahradnictvím Petro? Podělte se s ostatními

hodnocení

Veronika | 25.06.2017

Nejsem zvyklá na články reagovat, ale tato diskuze mě k tomu přiměla. V tomto zahradnictví jsem si také nakoupila fuchsie. Nejeli jsme tam cíleně, ale při cestě do Mělníka jsme se tam zastavili. Zahradnictví to je pěkné, rozlehlé, některé květiny v květináčích docela rozrostlé, některé kvetoucí, ale některé fuchsie, název jsem si nezapamatovala, byly málo nakvetlé a na mé asi ne přiliš odborné dotazy mě odpovídala paní ne moc ochotně,spíše otráveně a znuděně, na rozdíl od příjemné pokladní. Tak na každém šprochu je pravdy trochu.

dotaz

Vít | 14.06.2017

O co v této diskuzi vůbec jde? Jde o kytky, nebo si zde někdo hojí bolístky, viďte Pavle D.?

fuchsie

Pavel.D | 12.06.2017

Co sem taháš politiku-ty stará komunisticá struktůro? H.P. má asi pravdu,o co ti jde?

odpověď

EVa | 05.06.2017

Dobrý den, nezvládl jste to Vy, nejsem tak hloupá, abych nevěděla, že jsme po "sametové" revoluci pouze kolonií. Fuchsie asi rychlené jsou, ale pokud jste si nevšiml,nebyla diskuze o rychlení, ale zda již někde fuchsie kvetou a o zemi původu nepadlo také ani slovo.Velká část věcí (potraviny, textil, technika atd. jsou z dovozu, výčet by byl nekonečný) a ve sklenících jsou také rychlené a to i v zahradnictví Petro, na tom není nic špatného!

fuchsie.

Pavel.D. | 04.06.2017

To jste to teda Evičko nezvládla. Hornbach,Bauhaus,Lidl,Kaufland-Česká zahradnictví? No jo,holky byly vždycky blbé v zemáku.A rychlené květiny vám nic neříkají?
Fuchsie fakt ještě nekvetou.

příspěvek

EVA K. | 02.06.2017

Nevím o co v tomto sporu jde, hledala jsem recenze, ale na jiné zahradnictví a objevila jsem tuto diskuzi.Jen chci dodat, že fuchsie již kvetou!!!! Konkretně je mají v HORNBACHU v Chuchli ve venkovní zahradě na pojízdných platech blízko u východu z vnitřní zahrady , tak se Hano P. uklidněte a než něco napíšete, tak se porozhlídněte po zahradnictvích a pak kritizujte. Do Rakouska jezdíte, ale český obchod je Vám asi málo,české obchody jsou někdy lepší, než ty západní, ale to není nic pro snoby, že ?

jaro

Hana P. | 31.05.2017

Věro P já ti nevěřím, jak můžeš napsat, jaké máš květy-když fuchsie ještě nekvetou? Byla jsem na výstavě v Rakousku a fuchsie nakvetlé taky nebyly. Asi máš jiný záměr, než pěstovat Fuchsie.

zklamání

Věra P | 23.05.2017

Tak již věřím těm, kteří jsou zklamaní a zahradnictví P E T R O se obloukem vyhnou ! Dopadlo to tak, že z 10 fuchsií 2 zaschly, to byly ty, co měly miniaturní kořeny a 3 !!!!! byly jiné než jsem chtěla . Květy jsou menší a mají jiné zbarvení ( ne dvoubarevné ). Již s tímto zahradnictvím nechci mít nic společného. Když člověk nevěří recenzím tak dopadne jak dopadne, v Bauhauzu jsem objevila daleko lepší a jednu úplně stejnou, jenom o dost levnější !!!! nadávat mohu jedině sobě,. komu není rady, tomu není pomoci!

můj názor

Věra P. | 07.05.2017

Koupila jsem, vlastně jsem si nechala přivést z tohoto zahradnictví kytky,protože sama se tam již nedostanu a poslat si je raději po zkušenostech jiných nenechám. Bylo to tak půl na půl, některé rostliny celkem pěkné. ale některé ovadly hned druhý den po přivezení, každopádně nevypadají zdaleka tak jak byly zahradnictvím Pedro deklarovány. Mám je již zasazené, ale dala jsem je na balkon, aby eventuálně nepomrzly. Jak to dopadne a kdo má pravdu Vás budu informovat

jaro

Hana P. | 23.04.2017

Tak vám píši,jak jsem včera slíbila. Jsem nadšená, krásné rostliny za bezkonkurenční ceny-třeba závěšák za 150kč a zabral mi celou zadní sedačku u auta.Fuchsie 27kč. Veliký výběr balkonovek a těch bylinek! A usměvavá a ochotná paní u kasy. Jistě jsem tam nebyla naposledy. Škoda jen,že se nedají poslat fotky.H. :-)))

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek