Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 3 882
86%

Ne, nenavštěvuji 647
14%

Celkový počet hlasů: 4529

Re: Rostliny

Přemysl Písař | 01.04.2019

Vážený pane Musile,
k Vašemu komentáři. Během našeho telefonátu jsem Vám slušně vysvětlil, že na adrese Na Bořích nesídlíme, že máme provozovnu u kruhového objezdu u Makra, poskytl jsem Vám telefonní číslo přímo do centra a pokoušel jsem se Vám vysvětlit, že na našich webových stránkách opravdu nemáme uvedenou tuto adresu, že jste nejspíše na nějakých stránkách, se kterými nemáme nic společného. Na to jste na mě začal křičet. Nemyslím si, že by kdokoliv měl povinnost poslouchat něčí křik a to ještě neoprávněně a telefon jsem Vám položil. Po telefonátu jsem Vám navíc poslal SMS odkaz na webové stránky a ještě jednou jsem Vám vysvětlil, že se sice zlobíte, ale my s tímto nemáme nic společného.
Jak vidíte, toto nejsou naše stránky, nemáme k nim jakýkoliv přístup a nemůžeme je upravovat. Tedy ani neodpovídáme za informace na nich uvedené. Náš oficiální a jediný web je www.plzen-zahradnictvi.cz

Jestli tedy na základě tohoto můžete napsat takový komentář, který jste napsal, pak mám za to, že to poukazuje na Vaši osobnost, jednání a charakter. Pokud jste schopný uznat svoji chybu, pak byste se mohl alespoň omluvit a uvést informace na pravou míru. S pozdravem Písař

Přidat nový příspěvek