Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 047
81%

Ne, nenavštěvuji 1 414
19%

Celkový počet hlasů: 7461


Dýňobraní

20.09.2011 17:54

Pro milovníky dýní je připraveno také Dýňobraní, které bude v Počátkách na Pelhřimovsku v sobotu 22. října. Do tamní sokolovny si rodiče s dětmi mohou přijít vydlabat strašidelnou dýni. V programu je i dýňové vaření.
S letošní úrodou se na několika místech pochlubí i tamní zahrádkáři. Český zahrádkářský svaz zve na svých webových stránkách na výstavy ovoce, zeleniny a květin do Telče na Jihlavsku, Pelhřimova a Třebíče. Všechny tři výstavy začnou 21. října. V Pelhřimově a v Telči budou třídenní. Třebíčská oblastní zahrádkářská výstava potrvá čtyři dny.