Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 764
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8630


Podzimní dýně

13.10.2015 17:30

Jako každý podzim i letos pořádá Botanická zahrada v pražské Troji výstavu dýní. I přes ne moc příznivé počasí v letošním roce se místním podařilo shromáždit zajímavou a dostatečně velikou zásobu dýní rozličných tvarů, druhů i velikostí. 

Vítáni jsou nejen dospělí, ale především rodiny s dětmi, na které směřuje i samotný program. Výstava se koná v termínu od 26. září do 25. října v areálu Botanické zahrady Praha ve spodní části - tzv. Ornamentální zahradě.

A nakonec tip  - jednoduchý návod na vyřezávání dýní. Zvládne ho každý , ideální pro rodiče s dětmi. Hezký podzim, a pekného Haloweena :)

Fotogalerie: Podzimní dýně