Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 052
81%

Ne, nenavštěvuji 1 417
19%

Celkový počet hlasů: 7469


Floracentrum Ferenčík

Důležitou předností našich provozoven je opravdu velmi široký sortiment venkovních rostlin, které pro naše zákazníky osobně vybíráme u tuzemských i zahraničních pěstitelů. Po rozšíření venkovní prodejní plochy najdete v naší nabídce i vzrostlé stromy. S patřičnou hrdostí také můžeme prohlásit, že šíře výběru pokojových rostlin a především jejich velkých exemplářů je u nás největší na jihu Čech. Skladbu základních potřeb pro zahradu a péči o rostliny se snažíme doplnit neobvyklým trendovým zbožím, ať už se jedná o keramiku, značkové plastové květináče, zajímavé bytové doplňky a sezónní zboží. Navštěvujeme veletrhy u nás i v cizině a představujeme novinky našim zákazníkům. Také se pravidelně školíme, abychom rozšířili naše odborné znalosti či dovednosti v aranžování květin. Mezi naše služby též patří vybavování interiérů pokojovými květinami. Díky šíři záběru našeho zboží – nejen pokojových rostlin, ale i neobyčejných květináčů, jsme vybavili malé i velké firmy ke spokojenosti našich obchodních partnerů. Úroveň kvality našich služeb také pozvedlo členství ve Sdružení zahradních center. Spolupráce neprobíhá pouze při společném jednání s dodavateli, ale také ve výměně zkušeností mezi jednotlivými centry a inspirace při návštěvách zahraničních zahradních center – v Německu, Holandsku nebo v Rakousku.

 

Adresa:    Floracentrum Ferenčík
               U Kabelovny 370
               37367 Borek
               Tel: +420 387 222 794       

                www.ferencik.cz

                info@ferencik.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Floracentrum Ferenčík? Podělte se s ostatními

návštěva Ferenčíka

Lukáš student zahradnictví | 11.04.2011

Floracentrum Ferenčík České Budějovice.
Je zde velký výběr co do produktů dekorativního charakteru na zahradu a solidní výběr rostlin a zeleně v jarních měsících.
A na Vánoce tu mají bohatý výběr stromků až do výšky 250 cm.

Přidat nový příspěvek