Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 047
81%

Ne, nenavštěvuji 1 414
19%

Celkový počet hlasů: 7461


Sadovnické a krajinářské úpravy Bartl, s.r.o.

Firma vznikla v roce 1992 jako sdružení fyzických osob. V roce 2004 byla založena společnost s ručením omezeným. Od počátku pokrývá činnost firmy širokou škálu prací souvisejících se zahradní architekturou – projekci, realizaci i údržbu parků, zahrad, firemní, městské i krajinné zeleně. Od roku 1993 je s několika přestávkami provozována i okrasná školka, jež se v současné době zaměřuje na pěstování solitérních keřů. Činnost firmy se postupně rozšířila z Českých Budějovic do celého jihočeského kraje. Provádíme realizace zahrad, parků, firemní, městské i krajinné zeleně, intenzivních i extenzivních střešních zahrad. rovádíme údržbu stávajících ploch zeleně, povýsadbovou nebo následnou údržbu námi založených ploch. Od vzniku firmy se zabýváme projekcí zahrad rodinných domů, veřejné a firemní zeleně, parků, historických zahrad i krajinné zeleně. 

 

Adresa:    BARTL, s.r.o.
               Vodní 15
               370 06 České Budějovice
               Tel: +420 387 423 877
               E-mail: bartl@bartl.cz
               Web: https://www.bartl.cz

Máte osobní zkušenost s Bartl, s.r.o.? Podělte se s ostatními

Odbornost

Věra Semotánová | 03.01.2019

Firma Bártl s.r.o. realizovala ukázkovou přírodní zahradu "Pod křídly draka" při MŠ ve Strmilově okr. Jindřichův Hradec. Vřele všem doporučuji. S firmou byla výborná spolupráce a skvělý výsledek!

Serióznost

Ing.Jan Bukáček | 09.08.2016

Moc a moc šikovný pán i paní

Přidat nový příspěvek