Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 765
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8631


Zahradnictví Milan Havlis

Prodáváme převážně středně vzrostlé či dospělé stromy a keře ve velikostech, které uzvednete maximálně ve dvou lidech a u kterých nemusíte čekat, než budou vypadat k světu. Čas je důležitý a ten vám nabízíme spolu s rostlinami. Nově nabízíme u některých rostlin i menší velikosti, které lze zaslat poštou. Máme široko daleko nejširší sortiment stálezelených stromů a keřů, které vás potěší zejména v zimních měsících. Specializujeme se na magnólie, kterých nabízíme každoročně široký sortiment včetně rarit, a dále na dřeviny kvetoucí v létě, kdy máte chuť se jen tak povalovat pod sluncem. Každá zahrada může být krásná a dokonalá. Pro vás dokonalá. Co takhle z té vaší zahrady udělat rajskou zahradu? Hada s otráveným jablkem u nás nenajdete, ale spoustu jiných rostlin, díky kterým se ta vaše může stát tou nejkrásnější na světě. Pracovali jsme na selekci otužilých druhů a máme výsledky, sami z toho máme radost. Navíc jsme Vám připravili jednoduché pokyny, jak zacházet se těmi choulostivějšími princeznami (na hrášku :-))

 

Adresa:    Zahradnictví Milan Havlis
               Chlumec u Českého Krumlova, č.p. 23
               382 32 pošta Velešín
               Tel: +420 776 881 881
               E-mail: zahrada@havlis.cz
               Web: https://www.havlis.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Milan Havlis? Podělte se s ostatními

Zahradnictví

Renata | 05.04.2012

Byla jsem v Chlumci i v Praze moc dobře jsem si nakoupila prodavačky ochotné výběr,domluva a rada jak pěstovat. Krasná zahrada v Chlumci u prodejny ,kdo pojede kolem stojí za to se podívat něco nádhernýho .
Mají krasné zboží co jinde nenajdete. At se jim daří :)

zkušenost

Miluše | 03.05.2011

S tímto zahradnictvím mám velmi dobrou zkušenost, a to jak s rostlinami zakoupené prostřednictvím internetu, tak i s osobním nákupem v Praze. Miluše Svatošová

Kvalitní stromky a keře

Tomáš | 01.03.2011

V zahradnictví koupíte i velké keře a stromky, což se mi hodilo, když jsem osazoval novou zahradu o nového domku. Vypadá to preci jen jinak, než kdyz musíte cekat, az vam všetko vyroste. Všechny keře a stromky se mi bezvadně ujali a na zahradě je mám dodnes.

Re: Kvalitní stromky a keře

Antonín | 15.06.2011

Určitě souhlasím s Tomášem, mají velmi kvalitní a široký sortiment urostlých keřů a stromků!

Přidat nový příspěvek