Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 590
79%

Ne, nenavštěvuji 1 750
21%

Celkový počet hlasů: 8340


Zámecká zahrada Čimelice

Vítáme Vás na našich stránkách. Firma Zámecká zahrada působí již téměř 15 v let oblasti květinářství, sadovnictví a zemědělství. V jarních měsících nabízíme široký výběr balkónových květin a letniček z vlastní produkce. Dále zeleninovou sadbu - osvědčené odrůdy i novinky ze sortimentu, včetně roubovaných okurek. Během roku prodáváme čerstvou zeleninu z našich skleníků. Na úseku dřevin najdete po celý rok široký výběr okrasných stromů i keřů, trvalek, skalniček a růží. V jarním a podzimním období doplňujeme prodej o kompletní sortiment ovocných stromků a drobného ovoce. Zhotovujeme výsadby, údržby zahrad a veřejných prostranství dle přání zákazníků. Po celý rok je součástí prodeje slavnostní i smuteční vazba a doplňkový sortiment včetně osiv, substrátů a zahradnických potřeb.

 

Adresa:    Zámecká zahrada Čimelice - Ing. Hana Chvalová
               398 04 Čimelice
               Tel: +420 382 228 192
               E-mail: info@zahradacimelice.cz
               Web: https://www.zahradacimelice.cz

Máte osobní zkušenost se zámeckou zahradou Čimelice? Podělte se s ostatními

Surfinie

Jana | 28.04.2023

Dobrý den prosím máte závěsné květináče se surfiniemi.v jaké cenové relaci děkuji

Dotaz

Vlastarambouska@seznam.cz | 27.04.2022

Prosím obyc .pnoucí muškáty v platech máte? A platíčko za kolik? Děkuji Ramb.

nadstandartní!!

martin | 30.04.2011

výborně popsané druhy a opravdu široký výběr netradičních květin a keřů. kdo nechce tůje je tam jako doma:) já si koupil meruzalku krvavou a komuli black night = černý rytíř

Přidat nový příspěvek