Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 745
78%

Ne, nenavštěvuji 1 863
22%

Celkový počet hlasů: 8608


Čtyřlístek Zahradnické služby, s.r.o.

Firma Čtyřlístek - Zahradnické služby s.r.o. Brno vám nabízí zejména tyto služby a činnosti:
Zahradnické práce a služby
Zahradnické služby zahrnují téměř všechny činnosti spojené s výsadbou a údržbou zeleně, komunální, firemní a pro soukromé subjekty, rodiny či osoby. Tvorbu nové zeleně provádíme podle projektů dodaných, ale umíme také projekty sami vytvořit (více v sekci Projekce zeleně). Pokračujte do sekce zahradnické práce a služby ».
Zahradnická výroba
Zahradnická výroba se děje ve skleníku a přilehlých prostorách na volné půdě – okrasná školka. Sortiment pěstovaných rostlin je rozsáhlý např. balkonové rostliny 35 druhů, léčivky, okrasné keře listnaté i jehličnaté vč. roubovaných, trvalky a skalničky, okrasné traviny, vodní rostliny, popínavé rostliny - pokračujte do sekce zahradnická výroba ».
Projekce zeleně
Zpracujeme pro vás projektovou dokumentaci od jednoduchých skic a návrhů přes studie až po prováděcí projekty, včetně rozpočů a cenových nabídek. Vypracujeme pro vás návrh zahrady či jiné plochy nebo její části, plán osázení rostlinami s ohledem na podmínky Vaší zahrady. Vytvoříme několik variant návrhu, po konzultacích s Vámi vybereme a upravíme nejvhodnější variantu - pokračujte do sekce projekce zeleně.

 

Adresa:    Čtyřlístek Zahradnické služby, s.r.o.
               Bystrcká 1246/40a
               624 00 Brno
               Telefon: +420 546 210 019
               E-mail: info@ctyrlistek-brno.cz
               Web: https://www.ctyrlistek-brno.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Čtyřlístek? Podělte se s ostatními

zahradník

martina prochazkova | 01.03.2012

Dobry den chtela bych se zeptat na pracu zahradnika
jsem vyucena zahradník
Děkují za odpoved

Přidat nový příspěvek