Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 765
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8631


Zahradnictví Lebiš

Česká firma Zahradnictví LEBIŠ, s. r. o. sídlí v Boskovicích, 40 km severně od Brna. Zabýváme se produkcí balkonových květin se specializací na pelargonie, petúnie, surfinie a jasmínokvětý lilek - solanum.

 

 Adresa:      Zahradnictví LEBIŠ, s. r. o.
                  Dukelská 16
                  680 01 Boskovice
                  Telefon: +420 516 452 192
                  E-mail: info@lebis.cz
                  Web: https://www.lebis.cz

Máte zkušenosti se zahradnictvím Lebiš? Podělte se s ostatními

Obrovské zklamání

Hanka | 20.05.2020

Tuto firmu rozhodně nedoporučuji. Objednávala jsem si květiny před více než pěti týdny a dodnes marně čekám na zásilku. Pokoušela jsem se firmu kontaktovat telefonicky, buď telefon nikdo nezvedne, nebo ho dokonce zavěsí! To považuji za naprostý vrchol neslušnosti a ignorace. Na maily reagují s několikadenním zpoždění a dozvíte se pouze to, že vaši objednávku evidují. Nic víc, další dotazy nezodpoví. Rozhodně firmu nedoporučuji, už jen vzhledem ke svému chování si nezaslouží, aby měli vůbec nějaké zákazníky.

poděkování

alex neperunová | 31.08.2011

I já musím poděkovat za krásné letničky, všechny byly náderné!!!!!

Rozbitý květináč

Jana Malá | 15.06.2011

Zdravím všechny,
koupila jsem si přesně takový kolokvětináč, jak je nahoře na obrázku :) Byl úplně skvělý, než jsem ho letos v zimě nenechala prázdný v šatně, kde mi ho syn rozbil :( Budu si muset koupit nový, páč je v takovém stavu, že by ho asi nikdo už neopravil ...

Krásně kvetou...

Honza Postránecký | 04.03.2011

Musím vám poděkovat za pelargonie, které prodávate. Ještě nikdy jsem neviděl, aby někomu tak krásně kvetly, jako jsem to měl vloni já. Letos se teším, že si u vás znovu koupím!

Přidat nový příspěvek