Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 765
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8631


Zahradnictví Hortis

Jsme soukromá firma s dlouholetou tradicí, která působí na trhu již od roku 1990. Máme bohaté zkušenosti s realizací parkových úprav v okolí firemních objektů, městské zeleně, dálničních tahů atd. Naše firma je vybavena kompletní mechanizací pro zakládání a údržbu zeleně. Dodržení odsouhlasených termínů a kvality provedené práce je pro nás samozřejmostí. Současně jsme schopni kompletně zajistit realizaci Vaší zahrady. A to od prohlídky a konzultace se zahradním architektem, přes zpracování návrhu a projektu, vlastní realizaci a následnou údržbu. Jak se naše firma rozrůstala, rozšiřovalo se pole působnosti. Máme 2 kouzelná zahradnická centra a 5 prodejen květin.

 

Adresa:    HORTISCENTRUM s.r.o.
               Komenského 220
               667 01  Židlochovice
               Telefon: +420 547 231 040
               E-mail: hortis@hortis.net
               Web: https://www.hortis.net

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Hortis? Podělte se s ostatními

Květiny

Wendy | 18.04.2012

Dobrý den.V sobotu si uděláme výlet přímo k Vám do zahradnictví.Máte také nějaké kytičky,keře atd.v akci?v loňském roce jsme Vás poprvé navštívili a jedním slovem ÚŽASNÉ,NÁDHERNÉ,VKUSNÉ.Už se moc těším,až Vás v sobotu navštívíme.S přáním hezkého dne.Wendy.

Přidat nový příspěvek