Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 790
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8656


Zahradnictví U Kopřivů

Firma vznikla v roce 1993 a navázala na rodinnou tradici zahradnické výroby osiva a sadby zeleniny a letniček. Hlavní činností, kterou se zabýváme, je výroba balkónových rostlin, zeleninové sadby a letniček. Součástí firmy je i prodejna, kde můžete zakoupit okrasné dřeviny, pokojové rostliny, trvalky, skalničky, potřeby pro pěstitele (např. hnojiva, semena, květináče, přípravky na ochranu rostlin atd.). Dále u nás najdete dárkové předměty, řezané květiny. Další činností kterou se zabýváme je projektování a realizace zahrad, zelených ploch a pietních míst. S tímto také neodlučitelně souvisí jejich udržba.  Z dalších služeb je možné uvést vazbu svatebních, dárkových a smutečních  kytic a také veškeré svatební výzdoby, výzdoby stolů a jiné.

 

Adresa:    Zahradnictví U kopřivů
               Palackého, 369
               Podivín 691 45
               Telefon: +420 519 344 341
               E-mail: ukoprivu@ukoprivu.cz
               Web: https://www.ukoprivu.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím U Kopřivů? Podělte se s ostatními

Hanka

Svatba | 15.06.2011

Děkuji vám za to, jak perfektně jste provedli výzdobu mé svatby. Všichní hosté si to pochvalovali, tak jste si udělali perfektní reklamu :)

Radost

Flamíková Eva | 31.03.2011

Každý rok mám od Vás pnoucí muškáty v oknech.Každý je obdivuje .Minulý rok jsem si přivezla místo objednaných červených růžové a byly překrásné.Jen se mně nehodily k barvě fasády.Věřím,že letos dostanu zase ty červené a bude co obdivovat.Děkuji za radost kterou mně Vaše muškáty působí.Hodně úspěchů přeje Flamíková Eva

Krásné muškáty!

Míša | 01.03.2011

Ahoj,
chtěla bych vám poděkovat za nádherné muškáty, které zdobí okna naší bytovky. Sousedka se již ptala, odkud je mám, tak jsem ji k vám poslala :)

Přidat nový příspěvek