Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 4 146
84%

Ne, nenavštěvuji 791
16%

Celkový počet hlasů: 4937


Zahradnictví Útěchov

Snažíme se o to, aby k nám zákazníci našli cestu v každém ročním období, takže již od začátku března nabízíme sortiment rychlených cibulovin, primulí, violek a karafiátů. S nastupujícím jarem nakvétají skalničky, máme široký výběr i trvalek k řezu, již tradičně u nás nabízíme sazenice bylinek a různých druhů koření. Měsíc duben a květen patří výsadbě letniček, kterých máme v nabídce kolem 60 druhů, zákazníci rádi využívají služby osazování truhlíků a různých nádob. Celoročně prodáváme okrasné traviny, dřeviny, popínavé rostliny a jehličnany. Kromě rostlinného materiálu je u nás možno zakoupit i truhlíky, koše a mísy, hnojiva, substráty ve velkém výběru a různém balení. Zaměřujeme se především na produkci rostlin. Díky poloze ve výši téměř 500 m.n.m. jsou zde rostliny dobře připravené na tvrdší polohy a nepřízně počasí. Velkou tradicí je u nás výroba květinových vazeb, především dušičkové a vánoční, v posledních letech získává oblibu i vazba velikonoční.

 

Adresa:    Zahradnictví Útěchov
               Adamovská 23
               644 00 Brno – Útěchov

               Dagmar Kolaříková
                tel.: 541 239 078
                mob.: 607 800 743
                e-mail: zahrada.brno@volny.cz
                web: www.zahradnictviutechov.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Útěchov? Podělte se s ostatními

Zahradnictví Útěchov

Hana Ondrackova | 07.04.2020

Jezdíme sem z Brna pravidelně už asi 13let. Vedle každoročně vysázených muškátů na balkon, ovocných stromků, malin, ruznych kvetin trvalek, bylinek i třeba sazenic jahod si vždy odnáším i cenne informace. Jsme zacatecnici a tady nám vždy se "zahradničením" dobře poradi. Ceníme si osobního a milého přístupu a proto volíme Útěchov:).

ˇUtěchov

monika valendová | 25.03.2020

Jde o malé , ale o to milejší zahradnictví....Všem doporučuji!!!!!!!!!!!

Útěchov

Jana | 03.03.2014

Všem mohu doporučit zahradnictví v Útěchově! Vše co jsem kdy tam koupila, krásně kvetlo a nic nezahynulo. O obsluze a ochotě obsloužit či vyřešit jakýkoliv problem se nebudu ani zmiňovat. Skvělé , nejlepší zahradnictví!!

Rodinné zahradnictví

Rossi | 26.02.2013

Tohle zahradnictví jsem objevila náhodou. Je ukryté mezi rodinnými domky na předměstí Brna. Je malé, ale velice pěkné a majitelé jsou příjemní a ochotní. Letos to bude už třetí sezona, kdy u nich nakoupím sazenice, letničky, trvalky a ještě se mi nestalo, že by něco uhynulo.
Už se těším na březen, paní Kolaříkovu a jejího stále dobře naladěného bratra ( alespoň před zákazníky). Tohle zahradnicvtí už zůstane napořád mojí 1.

Re: Rodinné zahradnictví

petra | 12.03.2013

Nakouknu a rozhodně také rozhlásím mezi kamarády. Děkuji za typ. Hodně zdraví a radosti (konečně) na zahrádce

Přidat nový příspěvek