Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 4 421
83%

Ne, nenavštěvuji 925
17%

Celkový počet hlasů: 5346


AGRO CS a.s. Česká Skalice

Společnost AGRO CS a.s. Česká Skalice je vedle svých dalších významných aktivit významným výrobcem, distributorem a prodejcem substrátů, tekutých, minerálních, organominerálních a dlouhodobě působících hnojiv, travních osiv, trávníkových koberců, pesticidů, drobné techniky a dalších prostředků pro výživu a péči o rostliny. Patří nám významné pozice na spotřebitelských trzích v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. V posledních letech naše obchodní aktivity významně posílily také v oblasti profesionální péče o trávníky a vše s nimi spojené. Prostřednictvím specializovaných obchodních manažerů se věnujeme každému odvětví jednotlivě. Zákazníkům nabízíme širokou a přitom ucelenou nabídku špičkových výrobků jak z vlastní produkce, tak i z produkce významných světových dodavatelů. Portfolio služeb doplňuje odborné poradenství a vlastní akreditovaná laboratoř, díky čemuž dokážeme našim partnerům nabídnout kompletní servis.

 

Adresa:    AGRO CS a.s.
               Říkov 265
               552 03 Česká Skalice
               Telefon: +420 603 812 952
               E-mail: valtera@agrocs.cz
               Web: https://www.agroprofi.cz

Máte osobní zkušenost s AGRO CS a.s. Česká Skalice? Podělte se s ostatními

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Dávkování přípravku Ridomil Gold MZ Pepite?

Miroslav Novák | 07.08.2012

Dobrý den.
Prosím o odpověď na dotaz:
Používám přípravek Ridomil Gold ...při pěstování tyčkových rajčat na zahrádce (cca 40 ks) druhým, třetím rokem ke své spokojenosti. Nevím, čím se však mám řídit při přípravě roztoku. Na příbalovém letáku je "25g/2-10l/100m2". Dle mého názoru 500% tolerance. Sám používám asi střední koncentraci. Ale možná by stálo za úvahu za jakých podmínek, či sdělit bližší vysvětlení k uvedeným hodnotám. Děkuji předem za odpověď.

Přidat nový příspěvek