Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 052
81%

Ne, nenavštěvuji 1 417
19%

Celkový počet hlasů: 7469


Coniferia Michl

Naše firma Coniferia Michl se zabývá zakládáním a údržbou zeleně. Provádíme komplexní péči o zeleň počínaje založením výsadby, její ochranou, výchovou a konče její likvidací. Dále mezi naše stěžejní činnosti patří pěstování a prodej okrasných dřevin, vánočních stromků a ozdobného klestu. Sídlo firmy je v obci Houdkovice v podhůří Orlických hor, nedaleko Rychnova nad Kněžnou. Pokud chcete vědět, kde přesně se sídlo firmy nachází, klikněte na odkaz Kontakty. Nedaleko Skuhrova nad Bělou vlastníme 4,5 ha školek a plantáží stromků, ze kterých z velké části čerpáme dřeviny k prodeji a kde hlavní zastoupení tvoří jehličnany – jak již z názvu naší firmy vyplývá. Pokud tento sortiment nestačí a zákazník si přeje objednat další druhy stromů a keřů, je pro nás samozřejmostí zajistit dřeviny z jiných zdrojů v potřebném množství a kvalitě a dodat je zákazníkovi.

 

Adresa:    Coniferia Michl
               Houdkovice 81
               518 01 Dobruška
               Telefon: +420 605 206 835
               E-mail: p.michl@seznam.cz
               Web: https://www.coniferiamichl.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Coniferia Michl? Podělte se s ostatními

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Přidat nový příspěvek