Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 765
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8631


Pěstování a prodej rostlin

Naše zahradnictví se zabývá pěstováním a prodejem rostlin vice než dvacet let. Prodejní místa můžete objevit buď v Holovousích 58 a nebo také v Lukavci 13, Hořice 508 01. V obou prodejnách Vás rádi uvítáme se zajímavou nabídkou rostlin. Působnost jsme rozšířili také do Španělska. Zde se věnujeme návrhům zahrad, teras  a pravidelné údržbě zeleně. Určitě navštivte naši stránku věnovanou projektům a popřemýšlejte zda nás kontaktujete abychom společně vyřešili rozmístění rostlin na Vaší zahradě. Naším cílem je umožnit Vám proniknout do světa rostlin, vyhovět přáním a pomoci řešit vše co Vás trápí ohledně výsadby, údržby zeleně atd.

Adresa:    Zdeněk Jon
               Lukavec 13
               Hořice v Podkrkonoší 508 01
               Telefon: +420 723 027 729
               E-mail: zjon@seznam.cz
               Web: https://www.ustatofky.cz

Máte osobní zkušenost s Pěstováním a prodejem rostlin Jon? Podělte se s ostatními

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Křížence a výpěstky odrůdy jabloní Mac Intosh Wijcik

Alexandr Debnar | 07.05.2013

Zabývá se někdo křížením a pěstováním jabloní ze základního mutanta jabloně Mac Intosh Wijcik a prodává tyto pravé sloupovité jabloně? Jsou vhodné do nadmořské výšky 650 m.n.m.? Za zprávu děkuji. A.Debnar, Prachatice.

Přidat nový příspěvek