Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 765
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8631


Zahrada a park s.r.o.

Nabízíme Vám pomocnou ruku při projektování sadových úprav, při realizaci i následné údržbě. V jednotlivých sekcích rozdělených podle investičních celků naleznete naši nabídku projekčních prací, realizací sadových úprav, jezírek, zavlažování a drobné architektury. Najdete zde naše reference, kontakty, i vzorový interaktivní projekt. Všechno tak, abyste byli dostatečně seznámeni s naší prací a mohli posoudit, zda jsme vhodní partneři pro váš záměr.

 

Adresa:    Zahrada a park s.r.o.
               Všestary 1
               503 12 Hradec Králové
               Telefon: +420 776 820 172
               E-mail: dolezal@zahrada-park.cz
               Web: https://www.zahrada-park.cz

Máte osobní zkušenost se Zahrada a park s.r.o.? Podělte se s ostatními

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Přidat nový příspěvek