Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 4 474
83%

Ne, nenavštěvuji 948
17%

Celkový počet hlasů: 5422


Zahradní centrum ZAHRADA Nechanice

Zabýváme se pěstováním a prodejem okrasných rostlin. Všechny prodávané rostliny jsou vypěstovány v klimatických podmínkách České republiky. V našem sortimentu naleznete okrasné traviny, trvalky, bylinky a zelené koření, skalničky, vodní a bahenní rostliny, okrasné a ovocné dřeviny, popínavé a balkónové rostliny, letničky a cibuloviny. Dále prodáváme substráty, hnojiva, prostředky na ochranu rostlin, květináče, truhlíky, kontejnery, netkané textilie, fólie, sítě, zahradní nářadí, hřbitovní a okrasné svíčky. V předvánočním čase pak u nás najdete nápady pro zútulnění Vašeho domova i zahrady. Široký sortiment vánočních stuh a mašlí, sušené plody, přírodní doplňky, nádoby z různých materiálů, floristické pomůcky,velký výběr vánočních a dárkových svíček, vánoční ozdoby a vánoční řezané stromky. Při vstupu do našeho Zahradního centra si můžete prohlédnout ukázkovou výsadbu - načerpat nápady pro svou zahradu a následně nakoupit vše potřebné. Neustále rozšiřujeme sortiment zboží o další a další výrobky pro Vaši spokojenost a pohodlí. I v tomto roce pro Vás chystáme řadu novinek.

 

Adresa:    Zahradní centrum ZAHRADA Nechanice
               Novopackého 351
               503 15  Nechanice
               Telefon: +420 775 656 553
               E-mail: zahradanechanice@seznam.cz   
               Web: www.zahradanechanice.cz

Máte osobní zkušenost se zahradním centrem Zahrada Nechanice? Podělte se s ostatními

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

prace

Marcela Kellnerova | 22.04.2013

Dobry den chtela jsem se zeptat jestly nepotrebujete pracovnici do vaseho zahradnictvi,dekuji 605368756

asi nezájem

aaa | 23.11.2012

Na jaře jsem psala dotaz a dodnes čekám na odpověď.

Re: asi nezájem

M. | 09.10.2017

S tou čestinou asi ne....

Přidat nový příspěvek