Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 745
78%

Ne, nenavštěvuji 1 863
22%

Celkový počet hlasů: 8608


Zahradnické a floristické práce - Evžen Karban

Jsme zahradníci a jsme připraveni na Vaše požadavky. Umíme vytvořit zahrady k rodinným domům i investičním celkům, včetně návrhu a případného projektu. Dodáme veškerý rostlinný sortiment. Provádíme realizaci a údržbu obecní zeleně. Pokud potřebujete, rádi Vám poradíme. Kácíme stromy a zajistíme celou řadu dalších činností. Naše motto zní: "Vaše zahrada naše starost". Těšíme se na Vaše požadavky a věříme, že budete s naší prací plně spokojeni. Garantujeme vysokou záruku na kvalitu práce! Náš zahradnický servis působí ve Východočeském, Středočeském kraji a v Praze. V jiných regionech je to možné na základě dohody se zákazníkem.

 

Adresa:    Evžen Karban
               Zahraničních hrdinů 141
               507 03  Vysoké Veselí
               Telefon: +420 603 321 050 
               E-mail: zahradnik.karban@seznam.cz  
               Web: https://www.zahradnikkarban.eu

Máte osobní zkušenost se zahradními pracemi Evžen Karban? Podělte se s ostatními

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Přidat nový příspěvek