Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 052
81%

Ne, nenavštěvuji 1 417
19%

Celkový počet hlasů: 7469


ZAHRADNICTVÍ - Jaroslav Šnábl

Naše firma byla založena v roce 1990. V nabídce našeho zahradního centra v Jaroměři naleznete široký sortiment prodeje sezonních květin, letniček, trvalek, v jarních měsících i zeleninové sadby. Dále nabízíme velké množství substrátů (výsevné, na pelargonie, pokojové rostliny, zeleninu, tropické plodiny a jiné). V interiéru centra je možné nakoupit různé druhy keramiky, hnojiva, travní směsi, zahradní postřiky, hřbitovní doplňky, bytové doplňky a dekorace. Součástí centra je venkovní prodejní plocha s dřevinami a prodejní skleník s výběrem velkého množství sezonních květin vlastní výroby.

 

Adresa:    ZAHRADNICTVÍ - Jaroslav Šnábl
               Na Záchraně 191
               551 01  Jaroměř
               Telefon: +420  608 884 935
               E-mail: snablzahradnictvi@seznam.cz
               Web: https://www.snablzahradnictvi.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Jaroslav Šnábl? Podělte se s ostatními

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Přidat nový příspěvek