Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 765
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8631


Zahradnictví Mečíř

V našem zahradnictví nabízíme okrasné stromky, keře. Z vlastní výroby pěstujeme balkonové květiny, veškerou květinovou sadbu (letničky, trvalky). Dále pěstujeme chryzantémy, vánoční hvězdy, petrklíče, macešky a veškerou jarní sadbu letniček do truhlíků i na záhonky. Také nabízíme doplňkový materiál jako jsou květináče, truhlíky, substráty, mulčovací kůru, hnojiva a chemii k rostlinám. Prodáváme i řezané květiny, vážeme svatební kytice, dárkové kytice a smuteční vazbu věnců a pohřebních kytic.

 

Adresa:    Zahradnictví Mečíř
               Horská 93
               541 01, Trutnov
               Telefon: +420 499 812 645
               E-mail: info@zahradnictvimecir.cz
               Web: https://www.zahradnictvimecir.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Mečíř? Podělte se s ostatními

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Přidat nový příspěvek