Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 047
81%

Ne, nenavštěvuji 1 414
19%

Celkový počet hlasů: 7461


Zahradnictví Skochovice

Zabýváme se pěstováním a prodejem balkónových a záhonových květin ve vlastních sklenících, dále nabízíme okrasné dřeviny jak listnaté tak i jehličnany. Zde bychom poukázali zvláště na dřeviny roubované na kmínku a zakrsle rostoucí kultivary, vhodné především do skalek a koryt. Pěstujeme také mnoho trvalek, okrasné traviny, popínavky a můžeme Vám nabídnout i vodní a bahenní rostliny. Sortiment neustále doplňujeme o nové druhy a kultivary, aby jsme uspokojili i ty nejnáročnější zákazníky. V našem zahradnictví najdete i nejrozmanitější doplňkový materiál jako přírodní kameny, drtě a štěrky, barvenou dřevní štěpku a mulčovací kůru, široký sortiment substrátů, chemické přípravky na ošetření rostlin a hnojiva.

 

Adresa:    Zahradnictví Skochovice
               Skochovice 32
               503 51 Chlumec nad Cidlinou
               Telefon: +420 724 669 159
               E-mail: zahradnictvi.skochovice@seznam.cz
               Web: https://www.zahradnictviskochovice.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Skochovice? Podělte se s ostatními

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Přidat nový příspěvek