Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 790
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8656


Zahradnictví Škoda

V roce 1995 bylo zavedeno plynové topení ve skleníku a hned rok poté zřídili Škodovi velkoobchod. Dva roky poté postavili i nový skleník „Ideál“ a zahradnictví, nyní už za přispění další generace, nabíralo dech k dalším modernizacím. Významná byla například instalace plynových kotlů na druhé zahradě. V roce 2002 se vedení firmy ujal Milan Škoda. Zahradnictví získalo novou tvář v podobě nové květinové síně, dokončené v roce 2005, nových skleníků o rok později a následně i nový dům s technickým zázemím pro firmu. V současné době má firma 9 pracovníků, zajišťuje velkoobchod pro množství menších firem a je vyhlášeným zahradnickým provozem v širokém okolí.

 

Adresa:    Zahradnictví Škoda
               Na Ohradech 232
               542 33 Rtyně v Podkrkonoší
               Telefon: +420 499 888 153
               E-mail: -
               Web: https://www.zahradnictvi-skoda.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Škoda? Podělte se s ostatními

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Přidat nový příspěvek