Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 745
78%

Ne, nenavštěvuji 1 863
22%

Celkový počet hlasů: 8608


Zakládání zahrad

Naše společná práce začíná schůzkou se zákazníkem, který nás seznámí se svými představami. Cílem naší firmy je navrhnout řešení tak, aby co nejvíce odpovídalo Vašemu přání, potom vypracujeme cenovou nabídku a osazovací plán. Konzultace a předběžná cenová nabídka zdarma Zahradnické služby ve Východních Čechách nabízíme už od roku 2001 a na všechny provedené práce poskytujem záruku.

 

Adresa:    Zakládání zahrad
               Lukavice 128
               516 03 Lukavice
               Telefon: +420 720 115 449
               E-mail:  ZAHRADASABATA@seznam.cz
               Web: https://www.zakladani-zahrad.eu

Máte osobní zkušenost se Zakládáním zahrad Sabata? Podělte se s ostatními

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Přidat nový příspěvek