Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 764
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8630


Diké zahrady

Jsme ryze česká zahradnická firma působící v oboru sadovnictví a krajinářstvíjiž od roku 1992. Provádíme komplexní služby sadovnických úprav, počínaje od zpracování projektu až po konečnou realizaci díla tzv. “na klíč“, včetně pozáručního servisu.

Naši činnost vykonáváme po boku školkařské firmy DIKÉ spol s r.o. – Zahradnické centrum Příšovice, kde máme své sídlo a odkud každodenně vyrážíme za našimi zákazníky po celé České republice.

Díky této spolupráci máme možnost využívat velmi bohatého výběru z rostlin, které firma Diké vlastní a který ve svých pěstebních plochá připravuje i dle našich požadavků. Nasloucháme přáním zákazníků a podle toho víme, jak rostliny připravit pro výsadbu již ve stádiu pěstování ve školce, čehož u nás využívají i ostatní realizační firmy.

 

Adresa:    DIKÉ ZAHRADY s.r.o.
               Příšovice 224
               463 46 Příšovice
               Telefon: +420 604 204 835
               E-mail: zahrady@dike-centrum.cz
               Web: https://www.dike-zahrady.cz

Vaše zkušenosti s Diké zahrady

OK

Lůca | 27.03.2012

Velký výběr, trochu dražší. Chybí mi občasné slevy nebo prodejní akce. Velký výběr květináčů.

Přidat nový příspěvek