Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 832
79%

Ne, nenavštěvuji 1 868
21%

Celkový počet hlasů: 8700


Eurogarden zahradnictví

Naše firma patří mezi nejlepší v Libereckém kraji. Zabývá se zejména prodejem a distribucí okrasných i užitkových rostlin, architektonickými návrhy zahrad a jejich následnou realizací, popř. poradenstvím v oblasti zahradnictví a architektury zahrad. Firma vznikla dne 17.1.2005 v Liberci. Mezi činnosti, kterými se zabývá, patří zejména prodej a distribuce okrasných i užitkových rostlin, architektonické návrhy zahrad a jejich následná realizace, popř. poradenství v oblasti zahradnictví a architektury zahrad.  
Firmu tvoří pouze odborníci na problematiku zahrad s letitými zkušenostmi. Provozovatel Bc. Jaroslav Sýkora je v současnosti studentem ČZU v Praze magisterského oboru zahradní architektury.  
Zahrady realizované naší firmou se vyznačují výborným poměrem cena, kvalita.

 

Adresa:    Eurogarden zahradnictví
               Kunratická 1444
               460 15 Liberec 15
               Telefon: +420 604 383 710
               E-mail: jaroslav.sykora@eurogarden.cz
               Web: https://www.eurogarden.cz

Vaše zkušenosti se Zahradnictvím Eurogarden

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek