Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 745
78%

Ne, nenavštěvuji 1 863
22%

Celkový počet hlasů: 8608


Fuchsie Liberec

Fuchsie jsou od roku 2003 hlavní náplň naší rodinné firmy, i když pěstování těchto rostlin se věnujeme již 18 let. Do té doby byly fuchsie koníček, zabírající veškerý volný čas po práci. Okolnosti nás postavily před rozhodnutí, zda se pokusíme s manželkou zahradnictvím živit. Možnost odkoupení pozemku, sousedícího s naší původní zahradou, rozhodla. Byl vyřešen hlavní problém – kde vytvořit expozici pro stále se zvětšující sbírku a zajistit celoročně rostlinám co nejlepší podmínky pro růst. I když pozemek na počátku rozhodně nevypadal ideálně, příští jaro bude výstavní areál dokončen.

Prioritou je pro nás kvalita, výborný zdravotní stav rostlin a správnost určení kultivarů – z toho důvodu rostliny zásadně neposíláme poštou, je možný pouze osobní odběr. Máme zkušenost, že zákazníci kteří se ve fuchsiích vyznají a mají zájem o konkrétní kultivary, si rostliny objednají v dubnu, v květnu odeberou a v letních měsících si přijedou prohlédnout výstavu, včetně kvetoucích novinek, kterých bývá zhruba 150, jako inspiraci pro objednávku na příští jaro.

Vzhledem ke značným nepřesnostem v sortimentu fuchsií tuzemských zahradnictví, obohacujeme naši sbírku pouze o fuchsie, dovezené od renomovaných zahraničních firem.

 

Adresa:    Fuchsie Liberec
               Hrdinů 590/36
               460 01 Liberec 12
               Telefon: +420 606 417 249
               E-mail: info@fuchsieliberec.cz
               Web: https://www.fuchsieliberec.cz

Vaše zkušenosti s Fuchsiemi Liberec

Fuchsie

Blanka | 15.01.2012

Dobrý den. Už se moc těším na jaro až se u Vás stavím.Vaše výstava-pohádka.Jezdíme k Vám každý rok a jen velká spokojenost.Zakoupené rostliny jsou zdravé,silné no prostě paráda.Už se na Vás moc těšíme.Na shledanou Blanka

Přidat nový příspěvek