Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 4 318
83%

Ne, nenavštěvuji 888
17%

Celkový počet hlasů: 5206


Subtropické zahradnictví Kruh

Subtropické zahradnictví Kruh - to je více než 35let tradice v pěstování a zasílání rostlin. Podkrkonošské mrazivé počasí každou zimu prověřuje otužilost našich výpěstků. Borůvky, ostružiny, maliny či kiwi od nás můžete bez obav vysadit i v nejchladnějších oblastech. Najdete u nás ale i rostliny typické pro subtropy, léčivé rostliny, masožravky, květiny, ovocné stromky, okrasné dřeviny (azalky, cypřiše) a jehličnany.

 

Adresa:    Subtropické zahradnictví Kruh
               Kruh 209
               514 01 pošta Jilemnice
               Telefon: +420 481 587 225
               E-mail: zahradnictvi.kruh@centrum.cz
               Web: https://www.zahradnictvikruh.cz

Vaše zkušenosti se Subtropickým zahradnictvím Kruh

Kruh nepřijímá reklamace

Maresova | 10.11.2020

V nabídce je něco jiného než vám dojde ve skutečnosti. Za 5 týdnů mandarinka opadá, roub je neujmuty a reklamaci podat nelze. Prý jsem to měla poslat zpět do 14ti dnů. Takže zahradnictvi Kruh raději ne.

Re: Kruh nepřijímá reklamace

Pavel Beran | 16.02.2021

Dobrý den, reklamace na rostliny samozřejmě přijímáme (ono je jich velmi málo) a ty oprávněné vyřizujeme ke spokojenosti zákazníka. Na naše náklady dokonce vyřizujeme i případy, kdy dojde k poškození při přepravě. Pro zákazníka je totiž reklamace vůči přepravci velmi složitá. Reklamace přijímáme do třech týdnů po dodání. Zákazník má také právo do 14 dnů odstoupit od smlouvy. V tomto případě bohužel nebyly splněny podmínky pro uznání reklamace. Děkuji za pochopení. Pavel Beran, Subtropické zahradnictví Kruh

poděkování

Marie Hrabánková | 04.04.2016

S tímto zahradnictvím jsem moc spokojená a to opakovaně. Jednání s pracovnicí Kruhu velmi příjemné ,paní vstřícná, rostliny zdravé a krásné. Jaký rozdíl oproti "zahradnictví" Petro, před kterým varuji !

Re: Varování

dejky | 25.04.2016

je krásné vědět že existuje nejaké zahradnictví jako je KRUH. Hlavně nenakupujte v zahradnictví Tichá-KONVIČKOVÁ PAVLA a jejich e-shopu.
Jsou to podvodníci.

není co dodat

Lukáš | 05.11.2013

Na jaře letošního roku jsem se tam byl projet ,protože jsem to měl víc jak 400 km a bylo mi jasné že to nestihnu tak jsem jim zavolal jestli by na mně nepočkali a ochotně mi ještě radili jak se k ním dostanu co nejrychleji ... přijel jsem po pracovní době paní mi ukazala leták, já si vybral a vše odvezl ,vše mi krasně roste ,vše se ujmulo a dá se platit kartou ..... dobrá zkušenost doporučuji si zajet

Re: není co dodat

Alena | 19.04.2015

souhlasím,není nic lepšího než Kruh

citrusy

Jana | 10.03.2013

Opravdu krásné rostliny, bezkonkurenční ceny a kvalita, příjemné jednání. Právě jsem dostala nový katalog a už jsem si vyhlédla další přírůstky.Konečně firma, kde člověk nenaletí!

ŠEŘÍKY

NAĎA | 07.03.2013

I já mám dobrou zkušenost se zahradnicvím KRUH.Kromě jiného jsem si objednala žlutý a fialový šeřík a přišly opravdu krásné stromky!Objednávka byla vyřízena během týdne a vše bylo pečlivě zabaleno.Moc děkuji kolektivu za odvedenou práci!

chválím

Marie | 28.05.2012

Toto zahradnictví patří opravdu mezi ty seriozní, jak co se týče kvality rostlin, tak přístupu k reklamaci.Nakupuji v tomto zahradnictví opakovaně.Rostliny jsou téměř vždy kvalitní!Letos se mě stalo, že jsem obdržela zlomený melounový keřík Pepino ( mezi dalšími kvalitními rostlinami).Reklamovala jsem jej a bez výmluv byla reklamace vyřízena. Varuji před zahradnictvím Petro v Mělníku,rostliny jsu v tomto zahradnictví nekvalitní,při reklamaci je majitelka paní Petrová arogantní, reklamace neuznávají.Pozor je vždy třeba si kvalitu zahradnictví ověřit i v diskuzi. Marie

Konečně !!!

František Petrů | 22.11.2011

Konečně nějaké zahradnictví, kde nepřekupují holandské a italské kytky, které u nás v podhůří vydrží přesně do první zimy. Ujímavost kontejnerovaných rostlin je téměř stoprocentní

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek