Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 4 230
83%

Ne, nenavštěvuji 855
17%

Celkový počet hlasů: 5085


Subtropické zahradnictví Kruh

Subtropické zahradnictví Kruh - to je více než 35let tradice v pěstování a zasílání rostlin. Podkrkonošské mrazivé počasí každou zimu prověřuje otužilost našich výpěstků. Borůvky, ostružiny, maliny či kiwi od nás můžete bez obav vysadit i v nejchladnějších oblastech. Najdete u nás ale i rostliny typické pro subtropy, léčivé rostliny, masožravky, květiny, ovocné stromky, okrasné dřeviny (azalky, cypřiše) a jehličnany.

 

Adresa:    Subtropické zahradnictví Kruh
               Kruh 209
               514 01 pošta Jilemnice
               Telefon: +420 481 587 225
               E-mail: zahradnictvi.kruh@centrum.cz
               Web: https://www.zahradnictvikruh.cz

Vaše zkušenosti se Subtropickým zahradnictvím Kruh

Kruh nepřijímá reklamace

Maresova | 10.11.2020

V nabídce je něco jiného než vám dojde ve skutečnosti. Za 5 týdnů mandarinka opadá, roub je neujmuty a reklamaci podat nelze. Prý jsem to měla poslat zpět do 14ti dnů. Takže zahradnictvi Kruh raději ne.

poděkování

Marie Hrabánková | 04.04.2016

S tímto zahradnictvím jsem moc spokojená a to opakovaně. Jednání s pracovnicí Kruhu velmi příjemné ,paní vstřícná, rostliny zdravé a krásné. Jaký rozdíl oproti "zahradnictví" Petro, před kterým varuji !

Re: Varování

dejky | 25.04.2016

je krásné vědět že existuje nejaké zahradnictví jako je KRUH. Hlavně nenakupujte v zahradnictví Tichá-KONVIČKOVÁ PAVLA a jejich e-shopu.
Jsou to podvodníci.

není co dodat

Lukáš | 05.11.2013

Na jaře letošního roku jsem se tam byl projet ,protože jsem to měl víc jak 400 km a bylo mi jasné že to nestihnu tak jsem jim zavolal jestli by na mně nepočkali a ochotně mi ještě radili jak se k ním dostanu co nejrychleji ... přijel jsem po pracovní době paní mi ukazala leták, já si vybral a vše odvezl ,vše mi krasně roste ,vše se ujmulo a dá se platit kartou ..... dobrá zkušenost doporučuji si zajet

Re: není co dodat

Alena | 19.04.2015

souhlasím,není nic lepšího než Kruh

citrusy

Jana | 10.03.2013

Opravdu krásné rostliny, bezkonkurenční ceny a kvalita, příjemné jednání. Právě jsem dostala nový katalog a už jsem si vyhlédla další přírůstky.Konečně firma, kde člověk nenaletí!

ŠEŘÍKY

NAĎA | 07.03.2013

I já mám dobrou zkušenost se zahradnicvím KRUH.Kromě jiného jsem si objednala žlutý a fialový šeřík a přišly opravdu krásné stromky!Objednávka byla vyřízena během týdne a vše bylo pečlivě zabaleno.Moc děkuji kolektivu za odvedenou práci!

chválím

Marie | 28.05.2012

Toto zahradnictví patří opravdu mezi ty seriozní, jak co se týče kvality rostlin, tak přístupu k reklamaci.Nakupuji v tomto zahradnictví opakovaně.Rostliny jsou téměř vždy kvalitní!Letos se mě stalo, že jsem obdržela zlomený melounový keřík Pepino ( mezi dalšími kvalitními rostlinami).Reklamovala jsem jej a bez výmluv byla reklamace vyřízena. Varuji před zahradnictvím Petro v Mělníku,rostliny jsu v tomto zahradnictví nekvalitní,při reklamaci je majitelka paní Petrová arogantní, reklamace neuznávají.Pozor je vždy třeba si kvalitu zahradnictví ověřit i v diskuzi. Marie

Konečně !!!

František Petrů | 22.11.2011

Konečně nějaké zahradnictví, kde nepřekupují holandské a italské kytky, které u nás v podhůří vydrží přesně do první zimy. Ujímavost kontejnerovaných rostlin je téměř stoprocentní

Kiwi

Jan Houkal | 01.03.2011

Musím potvrdit, že výpěstky ze zahradnictví Kruh vydrží snad skoro vše! Tuhé mrazy ani mírné krupobití nezabránili tomu, aby jsme každý rok měli čerstvé kiwi přímo ze stromu. Klobouk dolů nad tím, co děláte.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek