Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 790
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8656


Bálek – zahradnické služby

Jsme rodinná zahradnická firma zabývající se projektováním, realizací a údržbou jak veřejné a podnikové zeleně, tak především soukromých zahrad. Založena v roce 1992 v areálu nemocnice, z bývalého zahradnictví, které prošlo a stále prochází rekonstrukcí. Vybudovali jsme zde prodejnu okrasných rostlin a zahradnických potřeb.. Zákazníkům můžeme nabídnout široký sortiment jehličin, listnatých stromů a keřů, vřesovištních rostlin, letniček, trvalek či balkónových květin. U nás si můžete vybrat rostliny podle velikosti, druhu i barvy, nabízený sortiment je kvalitní a dlouhodobě prověřený našimi klimatickými podmínkami a to v nejširším sortimentu v okrese Nový Jičín. Na rozloze 2 hektarů školek pěstujeme či dopěstováváme kvalitní výpěstky jehličnanů okrasných keřů, vřesovištních rostlin a dalších druhů. Realizujeme pouze vlastní projekty, vypracované za použití počítačové projekce, projekt je v rámci realizace zdarma. Následně můžeme také zajistit údržbu zahrady. Pro zabezpečení celé škály těchto služeb máme k dispozici odpovídající technické vybavení.

 

Adresa:    Bálek – zahradnické služby 
               K Nemocnici 86 (areál nemocnice)
               74101 Nový Jičín
               Telefon: +420 556 707 217
               E-mail: balek.zahradnictvi@seznam.cz 
               web: https://www.zahradybalek.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Bálek? Podělte se s ostatními

THE ONLY LEGITIMATE CRYPTO RECOVERY EXPERT

JASMINE TOM | 11.05.2024

THE ONLY LEGITIMATE CRYPTO RECOVERY EXPERT

I have a strong interest in this subject due to my prior experiences, which have increased my understanding of it. Had I had this information earlier, I would not have fallen victim to scams to the extent that I did, In my quest to earn enough money to retire early, I lost a lot of money to several investing platforms. I was clueless about how to restart after losing everything. Fortunately, I was directed to Morris Gray A Legitimate DIGITAL ASSETS RECOVERY AGENT by a friend. I was able to contact Him on: MORRIS GRAY 830 @ GMAIL COM, and they helped me recover my lost 13.6 BTC and introduced me to reliable investment platforms that are currently helping me realize my ambition of retiring early. Given how crucial this is, I hope it will assist someone who is in need of such services, you can reach out to him on, WhatsApp: + 1 607 698 0239 & Email: @ MorrisGray830 @ Gmail, Com...

Přidat nový příspěvek