Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 745
78%

Ne, nenavštěvuji 1 863
22%

Celkový počet hlasů: 8608


Květiny Argalašová Miluše

V naší nabídce naleznete široký sortiment řezaných, hrnkových a sušených květin, zahradnických potřeb, ovocných a okrasných stromků a keřů, keramiky a dárkových předmětů. Zaměřujeme se na výrobu svatebních a smutečních kytic, ikeban, dárkových košů a zvláštních kytic - viz nabídka, dále provádíme osazování truhlíků dle přání zákazníka. Vyrábíme rovněž adventní a smuteční věnce a dušičkové vazby.

 

Adresa:    Miluše Argalašová
               Mosty u Jablunkova 1064
               739 98 Mosty u Jablunkova
               Telefon: +420 558 367 384
               E-mail: MiluseArgalasova@seznam.cz
               web: https://kvetinymosty.webnode.cz

Máte osobní zkušenost s Květinami Argalašová Miluše? Podělte se s ostatními

THE ONLY LEGITIMATE CRYPTO RECOVERY EXPERT

JASMINE TOM | 11.05.2024

THE ONLY LEGITIMATE CRYPTO RECOVERY EXPERT

I have a strong interest in this subject due to my prior experiences, which have increased my understanding of it. Had I had this information earlier, I would not have fallen victim to scams to the extent that I did, In my quest to earn enough money to retire early, I lost a lot of money to several investing platforms. I was clueless about how to restart after losing everything. Fortunately, I was directed to Morris Gray A Legitimate DIGITAL ASSETS RECOVERY AGENT by a friend. I was able to contact Him on: MORRIS GRAY 830 @ GMAIL COM, and they helped me recover my lost 13.6 BTC and introduced me to reliable investment platforms that are currently helping me realize my ambition of retiring early. Given how crucial this is, I hope it will assist someone who is in need of such services, you can reach out to him on, WhatsApp: + 1 607 698 0239 & Email: @ MorrisGray830 @ Gmail, Com...:

Přidat nový příspěvek