Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 052
81%

Ne, nenavštěvuji 1 417
19%

Celkový počet hlasů: 7469


Miniarboretum u Holubů

Možnost prohlídky sbírky dřevin, ukázkové zahrady s 1500 druhy rostlin a která je zatím dokončena jen z jedné třetiny, ale při pohledu na fotografie naší zahrady uvidíte, že již máme co nabídnout, 330 tun kamenů ve skalkách a kolem jezírek. Nabízíme Vám široký sortiment rostlin z nichž asi 80 čarovějníků jsou námi nalezené kultivary, dále zakrslých jehličnatých dřevin, roubovaných rostlin, čarověníků, listnáčů, azalek, tůjí na živé ploty, vřesů, skalniček, okrasných trav a dalších zajímavých rostlin vhodných nejen do skalek. Při nákupu v rozsáhlé prodejní části vám rádi odborně poradíme a veškeré rosliny o které budete mít zájem Vám ukážeme, jak vypadají ve stáří až dvacet let na naší zahradě,dále Vám nabízíme i možnost naprojektování zahrady.

 

Adresa:    Miniarboretum u Holubů
               Staříč č. 363
               miniarboretum@centrum.cz
               Telefon: +420 737 838 322
               E-mail: mminiarboretum@centrum.cz
               web: https://www.miniarboretum.cz

Máte osobní zkušenost s Miniarboretem u Holubů? Podělte se s ostatními

Nezapomenutelná návštěva

Věra | 16.02.2014

Se spolužačkou jsme v srpnu navštívili toto miniarboretum. Překrásná výsadba,spousta čarovějníků které nám učarovali. K prodeji mnoho skalniček a spousta jiných rostlin,určitě se sem na jaře zase podíváme

s láskou a citem

Hana | 02.07.2013

Navštívily jsme s kamarádkou 22.6.2013 miniarboretum u Holubů.
Je to nádherná zahrada,příjemní majitelé,spoustu rostlin ke koupi.
Pan holub nebo p.Holubová rádi poradí co s rostlinami,jak a kde pěstovat.Navíc je na co koukat a možnost strávit příjemné chvíle posezením u jezírka,či v klidu projít zahradu.opravdu doporučuji tuto zahradu navštívit.Chceme se vrátit ještě na jaře,kdy pokvetou azalky.

miniarboretum

Marie | 11.08.2012

Něco úžasného,kdo miluje zahrady, tak toto místo stojí za návštěvu ,překrásné prostředí ,příjemní majitelé ,perfektní přístup k zákazníkům,je se na co dívat

Přidat nový příspěvek