Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 134
81%

Ne, nenavštěvuji 1 451
19%

Celkový počet hlasů: 7585


Petr Vykrut – ZAHRADNÍ SLUŽBY

Petr Vykrut - ZAHRADNÍ SLUŽBY vznikla v roce 1992 a velmi brzy se stala jednou z největších a nejvýznamnějších zahradnických firem v Moravskoslezském kraji. Od počátku fungování se zaměřujeme na osobní přístup, vstřícnost a snahu splnit našim zákazníkům všechna jejich přání, ba co více, intenzivně se snažíme zákazníky překvapit kreativním přístupem, samostatností, rychlostí a dokonalostí služeb, které poskytujeme. Jsou to právě naši zákazníci, kdo nám pomáhá růst a zdokonalovat se, kdo přináší mnohé zajímavé podněty a výzvy, nad jejichž realizací si často lámeme hlavu. Jsme šťastní, když můžeme realizovat komplikovaná zadání, uplatnit naše nápady.

 

Adresa:    Petr Vykrut – ZAHRADNÍ SLUŽBY
               U haldy 1616/68
               700 30  Ostrava-Hrabůvka
               Telefon: +420 608 538 514 
               E-mail: vykrut@vysadime.cz
               Web: https://www.vysadime.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Petr Vykrut? Podělte se s ostatními

Negativní zkušenost

SIera | 28.03.2012

Pan Vykrut je h.... Nedoporučuji ani omylem

Novodobý otrokář

maro | 29.02.2012

Ve firmě Vykrut jsem pracoval,majitel firmy by měl jít za mříže,jako zaměstnavatel porušuje všechny zákony platné v České republice.Je to novodobý otrokář.Lituji všechny lidi,co sním přišli do kontaktu.Za peníze je schopen udělat všechno.

K zamyšlení

Ugi | 06.06.2011

Zkušenosti s touto firmou mám,bohužel velmi negativní!!!Zboží pěkné,ale komunikace a realizace na bodu mrazu.
Opravdu nedoporučuji s touto firmou spolupracovat...

Přidat nový příspěvek