Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 745
78%

Ne, nenavštěvuji 1 863
22%

Celkový počet hlasů: 8608


Petr Vykrut – ZAHRADNÍ SLUŽBY

Petr Vykrut - ZAHRADNÍ SLUŽBY vznikla v roce 1992 a velmi brzy se stala jednou z největších a nejvýznamnějších zahradnických firem v Moravskoslezském kraji. Od počátku fungování se zaměřujeme na osobní přístup, vstřícnost a snahu splnit našim zákazníkům všechna jejich přání, ba co více, intenzivně se snažíme zákazníky překvapit kreativním přístupem, samostatností, rychlostí a dokonalostí služeb, které poskytujeme. Jsou to právě naši zákazníci, kdo nám pomáhá růst a zdokonalovat se, kdo přináší mnohé zajímavé podněty a výzvy, nad jejichž realizací si často lámeme hlavu. Jsme šťastní, když můžeme realizovat komplikovaná zadání, uplatnit naše nápady.

 

Adresa:    Petr Vykrut – ZAHRADNÍ SLUŽBY
               U haldy 1616/68
               700 30  Ostrava-Hrabůvka
               Telefon: +420 608 538 514 
               E-mail: vykrut@vysadime.cz
               Web: https://www.vysadime.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Petr Vykrut? Podělte se s ostatními

THE ONLY LEGITIMATE CRYPTO RECOVERY EXPERT

JASMINE TOM | 11.05.2024

THE ONLY LEGITIMATE CRYPTO RECOVERY EXPERT

I have a strong interest in this subject due to my prior experiences, which have increased my understanding of it. Had I had this information earlier, I would not have fallen victim to scams to the extent that I did, In my quest to earn enough money to retire early, I lost a lot of money to several investing platforms. I was clueless about how to restart after losing everything. Fortunately, I was directed to Morris Gray A Legitimate DIGITAL ASSETS RECOVERY AGENT by a friend. I was able to contact Him on: MORRIS GRAY 830 @ GMAIL COM, and they helped me recover my lost 13.6 BTC and introduced me to reliable investment platforms that are currently helping me realize my ambition of retiring early. Given how crucial this is, I hope it will assist someone who is in need of such services, you can reach out to him on, WhatsApp: + 1 607 698 0239 & Email: @ MorrisGray830 @ Gmail, Com...

THE ONLY LEGITIMATE CRYPTO RECOVERY EXPERT

JASMINE TOM | 11.05.2024Více zde: https://www.zahradni-centra.cz/zahranictvi-olomoucky-kraj/

Negativní zkušenost

SIera | 28.03.2012

Pan Vykrut je h.... Nedoporučuji ani omylem

Novodobý otrokář

maro | 29.02.2012

Ve firmě Vykrut jsem pracoval,majitel firmy by měl jít za mříže,jako zaměstnavatel porušuje všechny zákony platné v České republice.Je to novodobý otrokář.Lituji všechny lidi,co sním přišli do kontaktu.Za peníze je schopen udělat všechno.

K zamyšlení

Ugi | 06.06.2011

Zkušenosti s touto firmou mám,bohužel velmi negativní!!!Zboží pěkné,ale komunikace a realizace na bodu mrazu.
Opravdu nedoporučuji s touto firmou spolupracovat...

Přidat nový příspěvek