Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 765
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8631


Zahradnictví Clematis

Zahradnická firma Clematis působí na trhu již přes 20 let. Provozujeme zahradní centrum v průmyslové zóně Bobrky u Vsetína, kde na ploše 800 m2 najdete širokou škálu okrasných a užitkových rostlin a to především od českých pěstitelů. Nabízíme nejrůznější druhy substrátů, hnojiv, agrochemických přípravků a jiných zahradních materiálů potřebných pro realizační práce na zahradě.

 

Další činností firmy je realizace zahrad neboli zahrada na klíč. Jedná se o proces, při kterém je realizace prvně navrhnuta podle možností a požadavků zákazníka. Schválením návrhu přichází samotná realizace projektu. Po dokončení prací a předání projektu zákazníkovi nabízíme pravidelnou údržbu. Zákazníci si ovšem mohou jednotlivé služby objednat samostatně. Realizace se netýkají pouze okrasných a užitkových zahrad, ale i ozelenění jiných soukromých či veřejných objektů.

 

Naším hlavním cílem je především spokojený zákazník, kterého se snažíme dosahovat osobním přístupem, kvalitou práce a přijatelnými cenami.

Radek Janků - Clematis

Bobrky 2149, 755 01 Vsetín

Tel: 777 941 551

E-mail: radek@zahradnictvi-clematis.cz

Web: www.zahradnictvi-clematis.cz

 

Fotogalerie: Zahradnictví Clematis