Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 790
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8656


Zahradnictví Lička

Firma byla založena v roce 1991 jako rodinná, specializovaná na pěstování mrkve a jahod. Začínala na restituovaném cca 1 ha. Obhospodařuje 19 ha sadů a 35 ha orné půdy pro pěstování zeleniny a brambor. Letos pěstujeme:
zelenina
- kořenová – mrkev, pastinák, celer, červená řepa
- košťálová – zelí bílé a červené, kapusta, brukev
- listová - salát hlávkový
- cibulová - pórek
ovoce
- bobulové – jahody, maliny
- jádroviny – jablka, hrušky
- peckoviny – třešně, švesky
brambory 

 

Adresa:    Zahradnictví Lička
               Sedlnice 56 742 56
               Rychaltice 0122    Hukvaldy
               Telefon: +420 556 745 105
               E-mail: lickova.iva@cmail.cz
               Web: https://www.ovoce-licka.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Lička? Podělte se s ostatními

THE ONLY LEGITIMATE CRYPTO RECOVERY EXPERT

JASMINE TOM | 11.05.2024

THE ONLY LEGITIMATE CRYPTO RECOVERY EXPERT

I have a strong interest in this subject due to my prior experiences, which have increased my understanding of it. Had I had this information earlier, I would not have fallen victim to scams to the extent that I did, In my quest to earn enough money to retire early, I lost a lot of money to several investing platforms. I was clueless about how to restart after losing everything. Fortunately, I was directed to Morris Gray A Legitimate DIGITAL ASSETS RECOVERY AGENT by a friend. I was able to contact Him on: MORRIS GRAY 830 @ GMAIL COM, and they helped me recover my lost 13.6 BTC and introduced me to reliable investment platforms that are currently helping me realize my ambition of retiring early. Given how crucial this is, I hope it will assist someone who is in need of such services, you can reach out to him on, WhatsApp: + 1 607 698 0239 & Email: @ MorrisGray830 @ Gmail, Com......<<<<

Jablka ze zahradnictví Lička

Jana Knápková | 12.03.2014

Na podzim jsme zakoupili větší množství jablek na uskladnění, celou zimu jsme měli velice chutná jablka. Byli jsme velice spokojeni s těmito jablky. Díky moc za česká jablka v Sedlnicích.

Dudkova.ma@seznam.cz

Martina | 30.05.2013

Dobrý den jsem vyučena zahradnice je mi roku 25 máte volné místo odepište mi prosím na email děkují nashledanou

Přidat nový příspěvek