Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 790
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8656


Zahradnictví Petr Pavlas

Naše zahradnictví má již vice než 50letou tradici. Do roku 1990 se jednalo o malou produkci spíše pro vlastní potřebu. Za poslednich 19 let došlo k velkému zvětšení pěstebních ploch a rozšíření o další služby a činnosti. Specializujeme se nejen na pěstováni letniček a dvouletek pro koncové zákazniky, ale hlavně na desetitisícové série na výsadbu měst a obcí. Dále produkujeme velké množství Primulí, Gloxinií, Chryzantém, Macešek a barveného jmelí a břízy pro vánoční výzdobu. Veškerý sortiment rozvážíme k velkoobchodním zákazníkům. Drobným odběratelům nabízíme jak celý náš pěstovaný sortiment, tak substráty, mulčovací kůru, hnojiva, květináče, truhlíky a další pěstitelské potřeby. Našim zákazníkům nabízíme také další služby, kterými jsou návrhy a realizace zahrad, drobné terénní úpravy a vysévání trávníků, údržba zeleně, postřiky a hnojení trávníků, smuteční a dušičkovou vazbu.

 

Adresa:    Zahradnictví Petr Pavlas  
               Pražmo 35
               Pražmo
               Telefon: +420 777 692 677
               E-mail: zahradnictvi-pavlas@seznam.cz
               web: https://www.zahradnictvi-pavlas.wz.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Petr Pavlas? Podělte se s ostatními

THE ONLY LEGITIMATE CRYPTO RECOVERY EXPERT

JASMINE TOM | 11.05.2024

THE ONLY LEGITIMATE CRYPTO RECOVERY EXPERT

I have a strong interest in this subject due to my prior experiences, which have increased my understanding of it. Had I had this information earlier, I would not have fallen victim to scams to the extent that I did, In my quest to earn enough money to retire early, I lost a lot of money to several investing platforms. I was clueless about how to restart after losing everything. Fortunately, I was directed to Morris Gray A Legitimate DIGITAL ASSETS RECOVERY AGENT by a friend. I was able to contact Him on: MORRIS GRAY 830 @ GMAIL COM, and they helped me recover my lost 13.6 BTC and introduced me to reliable investment platforms that are currently helping me realize my ambition of retiring early. Given how crucial this is, I hope it will assist someone who is in need of such services, you can reach out to him on, WhatsApp: + 1 607 698 0239 & Email: @ MorrisGray830 @ Gmail, Com..

Přidat nový příspěvek