Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 590
79%

Ne, nenavštěvuji 1 750
21%

Celkový počet hlasů: 8340


Zahrady Hůrky

Zahrada HůrkyFirma Ivana Plesníková - Zahrady Hůrky, je  firma poskytující zahradní služby. Hlavní činností je navrhování a zakládání zahrad a jejich údržba.
Navrhujeme zahrady různých stylů, v harmonii s okolím. 
Dále se zabýváme floristikou. Vyrábíme svatební dekorace, sezónní a smuteční. Aranžujeme dekorace z přírodních materiálů.
 
Adresa:

Ivana Plesníková

Františka Prokopa 172

Chlebovice

Frýdek Místek

73942

 
telefon 737 188 065
e-mail: info@zahradyhurky.cz

www.zahradyhurky.cz

 

Máte zkušenosti se Zahrady Hůrky? Podělte se o ně s ostatními!

poděkování

Fojtíková | 28.11.2020

p.Plesníková má své vazby vždy pečlivě udělané a velmi vkusné a nápadité.Už léta kupuji výrobky jen od ní,vždy pohladí duši i oko a já se těším na další sezónní kousky,které vždy příjemně překvapí....samozřejmě i cenově příznivé.....přeji hodně inspirativních nápadů a hlavně zdraví......

dobrá zkušenost

Haluzíková | 27.09.2011

Paní Plesníková je příjemná a hlavně spolehlivá paní,s prací jsem byla spokojená,vše proběhlo dle naší dohody.Mohu jen doporučit :-)

Přidat nový příspěvek

Fotogalerie: Zahrady Hůrky