Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 832
79%

Ne, nenavštěvuji 1 868
21%

Celkový počet hlasů: 8700


Zahrady Hůrky

Zahrada HůrkyFirma Ivana Plesníková - Zahrady Hůrky, je  firma poskytující zahradní služby. Hlavní činností je navrhování a zakládání zahrad a jejich údržba.
Navrhujeme zahrady různých stylů, v harmonii s okolím. 
Dále se zabýváme floristikou. Vyrábíme svatební dekorace, sezónní a smuteční. Aranžujeme dekorace z přírodních materiálů.
 
Adresa:

Ivana Plesníková

Františka Prokopa 172

Chlebovice

Frýdek Místek

73942

 
telefon 737 188 065
e-mail: info@zahradyhurky.cz

www.zahradyhurky.cz

 

Máte zkušenosti se Zahrady Hůrky? Podělte se o ně s ostatními!

THE ONLY LEGITIMATE CRYPTO RECOVERY EXPERT

JASMINE TOM | 11.05.2024

THE ONLY LEGITIMATE CRYPTO RECOVERY EXPERT

I have a strong interest in this subject due to my prior experiences, which have increased my understanding of it. Had I had this information earlier, I would not have fallen victim to scams to the extent that I did, In my quest to earn enough money to retire early, I lost a lot of money to several investing platforms. I was clueless about how to restart after losing everything. Fortunately, I was directed to Morris Gray A Legitimate DIGITAL ASSETS RECOVERY AGENT by a friend. I was able to contact Him on: MORRIS GRAY 830 @ GMAIL COM, and they helped me recover my lost 13.6 BTC and introduced me to reliable investment platforms that are currently helping me realize my ambition of retiring early. Given how crucial this is, I hope it will assist someone who is in need of such services, you can reach out to him on, WhatsApp: + 1 607 698 0239 & Email: @ MorrisGray830 @ Gmail, Com...

poděkování

Fojtíková | 28.11.2020

p.Plesníková má své vazby vždy pečlivě udělané a velmi vkusné a nápadité.Už léta kupuji výrobky jen od ní,vždy pohladí duši i oko a já se těším na další sezónní kousky,které vždy příjemně překvapí....samozřejmě i cenově příznivé.....přeji hodně inspirativních nápadů a hlavně zdraví......

dobrá zkušenost

Haluzíková | 27.09.2011

Paní Plesníková je příjemná a hlavně spolehlivá paní,s prací jsem byla spokojená,vše proběhlo dle naší dohody.Mohu jen doporučit :-)

Přidat nový příspěvek

Fotogalerie: Zahrady Hůrky