Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 832
79%

Ne, nenavštěvuji 1 868
21%

Celkový počet hlasů: 8700


ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o.

Firma ZAHRADY R+R – realizace a údržba zahrad s.r.o. se zabývá zakládáním a údržbou zeleně. Od roku 2003 provozujeme tuto činnost jako sdružení dvou fyzických osob, později zakládáme společnost s  ručením omezeným. Pro maximální provázanost jednotlivých prací zajišťujeme vše od hrubých terénních úprav až po následnou údržbu. Kvůli vzrůstající poptávce jsme se začali ve větší míře věnovat odborné péči o trávníky. Zde také stojí za zmínku, vysoce profesionální závlahový systém RainBird, jehož instalaci také provádíme. Abychom zajistili nejvyšší efektivitu, jsme pro tuto činnost vybaveni profesionálními stroji. V  roce 2004 jsme začali studovat problematiku zahradních jezírek a koupacích biotopů, proto si můžeme dovolit od jara 2006 zajišťovat tyto stavby na vysoké úrovni. Dále zajišťujeme také kompletní péči o dřeviny, včetně odborného ořezu okrasných stromů a keřů. Protože chápeme, že potřeby klientů se časem mění, provádíme i nejrůznější rekonstrukce. Mimo tuto zahradnickou činnost se věnujeme také pěstování a prodeji vánočních stromků a přípravě palivového dříví.

 

Adresa:    ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o.
               Starodvorská 468
               739 24 Krmelín
               Telefon: +420 604 665 216 
               E-mail: ZahradyR+R@email.cz
               Web: https://www.zahradyrr.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím R+R? Podělte se s ostatními

THE ONLY LEGITIMATE CRYPTO RECOVERY EXPERT

JASMINE TOM | 11.05.2024

THE ONLY LEGITIMATE CRYPTO RECOVERY EXPERT

I have a strong interest in this subject due to my prior experiences, which have increased my understanding of it. Had I had this information earlier, I would not have fallen victim to scams to the extent that I did, In my quest to earn enough money to retire early, I lost a lot of money to several investing platforms. I was clueless about how to restart after losing everything. Fortunately, I was directed to Morris Gray A Legitimate DIGITAL ASSETS RECOVERY AGENT by a friend. I was able to contact Him on: MORRIS GRAY 830 @ GMAIL COM, and they helped me recover my lost 13.6 BTC and introduced me to reliable investment platforms that are currently helping me realize my ambition of retiring early. Given how crucial this is, I hope it will assist someone who is in need of such services, you can reach out to him on, WhatsApp: + 1 607 698 0239 & Email: @ MorrisGray830 @ Gmail, Com...

realizace zahrady s R+R

Radomír Nováček | 05.05.2020

Dobrý den,

Oslovil jsem dvě regionální firmy o návrh a následnou realizaci zahrady, první společnost BeGarden Krmelín mě zvedla ze židle po dvou mailech... vše si musíte zaměřit a nafotit, odeslat a my vám následně dáme vědět...cože?...oslovil jsem R+R, slečna návrhářka mi dala termín na projekt, přijela, zaměřila, sedla si s manželkou a vybraly rostliny, následně do 3 dnů jsme měli na mailu nabídku, po dohodě nastoupila parta 5 lidí včetně návrhářky, akce trvala ca 5 dnů (8-17hod) včetně úpravy terénu bagrem a návozu štěrku, nyní máme zaseto pod textílií a čekáme na trávník...jsem maximálně spokojen, vše proběhlo hladce a profesionálně, doporučuji Nováček Pustějov

Zahradníci na Baterky

Pejchal | 09.05.2013

Prosím jestli potkáte někdy tyto pseudozahradníky, vyhněte se jim velkým obloukem. To co ve svém úvodním článku píší jako své nej kvality, to je jen způsob jak Vás oškubat za nekvalitní práci. Vedení společnosti naprosto nezvládá komunikaci s zákazníkem.

Přidat nový příspěvek