Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 764
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8630


Květinářství u Františka

Květinářství u Františka bylo založeno v roce 1991 v Pardubicích. Jsme rodinná firma, která zajišťuje kompletní květinový servis. V oboru květinářství máme více než 40 let praxe. Vážeme kytice ke všem příležitostem, kromě hrnkových, řezaných a suchých květin, nabízíme široký sortiment semen, hnojiv, chovatelských potřeb.. Dle přání doručíme na místo Vámi objednané květiny v Pardubicích a blízkém okolí. Můžeme zařídit jejich doručení po celé ČR. Nabízíme odbornou údržbu květin v zimních zahradách a reprezentačních místnostech.

 

Adresa:    Květinářství u Františka
               Zelená 233
               530 03 Pardubice
               Telefon: +420 466 651 796
               E-mail: kvetinarstvi@volny.cz
               Web: https://www.kvetiny-ufrantiska.cz

Máte osobní zkušenost s květinářstvím u Františka? Podělte se s ostatními

Nakupujete u odborniku

Jira | 12.10.2015

Dobré rady zdarma!

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Přidat nový příspěvek