Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 745
78%

Ne, nenavštěvuji 1 863
22%

Celkový počet hlasů: 8608


Okrasná školka Haupt

Školky Haupt se zabývají produkcí a prodejem ovocných výpěstků a trvalek. Ovocná školka nabízí maloobchodním i velkoobchodním zájemcům každoročně široký sortiment ovocných stromků (jabloně, hrušně, třešně, višně, slivoně, meruňky, broskvoně, atd.) a keřů (rybízy, angrešty, maliny, borůvky, atd.). Vzhledem ke klimatickým podmínkám naší školky jsou všechny naše výpěstky velmi odolné a vhodné i do méně příznivých klimatických oblastí - stromky jsou velmi dobře otužilé a vybírány jsou odolné odrůdy.
Trvalková školka je spíše velkoobchodní, nicméně i pro maloobchodní zájemce připravujeme v naší maloobchodní prodejně zajímavý sortiment trvalek, skalniček, okrasných trav, kapradin a bylinek.
V areálu školek se nachází maloobchodní prodejna s celosezónní nabídkou okrasných stromů a keřů a trvalek. Rovněž nabízíme balené substráty a balenou i volně loženou kůru.

Na stránkách www.skolkyuo.cz je možné se dozvědět aktuální informace o otevírací době, akčních nabídkách, je možné si stáhnout některé ceníky a katalogy.

Firma Haupt rovněž nabízí služby v oblasti zakládání a údržby zeleně - výsadby okrasných stromů, keřů a trvalek, výsadby alejí, rekonstrukce a údržba parků, řez stromů a keřů, řez a údržba živých plotů, atd. Rovněž nabízíme služby v oblasti profesionální arboristiky - ošetřování stromů stromolezeckou technikou, rizikové kácení, dále frézování pařezů a likvidaci dřevní hmoty štěpkováním. Více informací na www.pavelhaupt.cz


Těšíme se na Vaši návštěvu v naší školce!

Ing. Luděk Urban
Školky Haupt
Oldřichovice 107
562 06 Ústí nad Orlicí
www.skolkyuo.cz
urban@skolkyuo.cz
tel.: 774 229 009

Máte osobní zkušenost s okrasnými školkami Pavel Haupt? Podělte se s ostatními

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek