Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 790
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8656


Šprojcarovo zahradnictví

Jsme rodinné zahradnictví nacházející se v Pardubicích na Slovanech. Zabýváme se pěstováním balkonových rostlin, okrasných dřevin, trvalek, vřesovištních rostlin,  dále návrhovaním, vysadbami zahrad a montažemi automatických zavlahových systémů v zahradach rodinných domů. V našem zahradnictví klademe hlavní důraz na dopěstování silných a zdravých rostlin vhodných do klimatických podmínek České republiky.

 

Adresa:    Šprojcarovo zahradnictví
               Luční 1163
               Pardubice 530 03
               Tel: +420 466 651 469
               E-mail: sprojcar_jiri@email.cz
               Web: https://www.sprojcarovozahradnictvi.cz

Máte osobní zkušenost se Šprojcarovým zahradnictvím? Podělte se s ostatními

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Přidat nový příspěvek