Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 790
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8656


Zahradní centrum - Kravín Hrobice

Naše firma se zabýva zejména prodejem nábytku, zahradních potřeb, rybářských potřeb a výrobou parafínových svíček. Ze sortimentu nábytku Vám můžeme doporučit zejména sedací soupravy za naprosto bezkonkurenční ceny vyznačujicí se dobrou kvalitou, užitnou hodnotou a moderním designem. Sedací soupravy dovážíme ze zemí EU. Pokud potřebujete rostliny, stromky, nebo například dekorativní kameny na Vaší zahrádku, tak Vás jistě potěší naše nabídka pro zahradu. Každého rybáře zaujme prodejna rybářských potřeb s nepřebernou nabídkou. V neposlední řadě zbývá zmínit ostatní služby z naší nabídky jako je příkopové sekání, možnost zapůjčení kontejneru, bagru, frézování pařezů a rozvoz nábytku. Doufáme, ze Vás naše služby a produkty zaujmou a navštívite nás v „kravíně“, kde vše naleznete pod jednou střechou.

 

Adresa:    Kravín Hrobice
               Hrobice 18
               533 52 Pardubice
               Telefon: +420 608 310 009
               E-mail: kravinhrobice@email.cz
               Web: https://www.kravinhrobice.cz

Máte osobní zkušenost se Zahradním centrem Kravín Hrobice? Podělte se s ostatními

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Přidat nový příspěvek