Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 3 858
86%

Ne, nenavštěvuji 634
14%

Celkový počet hlasů: 4492


Fišer – zahradnické centrum s.r.o.

Firma Fišer zahradnictví, s.r.o. byla založena v roce 1989 jako rodinný podnik, její historické kořeny však sahají až hluboko do minulého století. Na současných pozemcích totiž generace Fišerů „zahradničí“ již od roku 1856. Reprezentantem této úctyhodné tradice je dnes pan Ludvík Fišer, který je novodobý zakladatel firmy. Právě tato tradice a zkušenosti doplněné moderními poznatky daly základ a správnou orientaci nově vznikajícímu zahradnickému centru prakticky ve středu města Plzně. K tomuto záměru byla pronajata v sousedství další plocha, na které bylo postaveno v roce 1990 sedm fóliovníků, pro pěstování sazenic zeleniny a květin a vybudováno parkoviště pro zákazníky. Také zakoupený starý dům v sousedství byl zrekonstruován jako prodejna a část pro provozní účely. Spolu s panem Fišerem se o plynulý chod a spokojenost zákazníků se starala jeho dcera Helena Ottová a 25 kvalifikovaných pracovníků, kteří se zabývali zahradnickou výrobou, velkoobchodem i maloobchodem zahradnickým zbožím a údržbou veřejné zeleně. Jedním z nosných programů firmy byl prodej sazenic zeleniny a květin. Firma FIŠER zahradnictví patří k 9 prvním zakladatelům Sdružení zahradnických center v České republice. V závěru roku 2005 došlo ke změně názvu firmy z Fišer zahradnictví s.r.o. na Fišer ­ zahradnické centrum s.r.o. Tuto změnu také provází současné rozšiřování prodejní plochy v Plzni a vznik nového zahradnického centra v Přešticích. Firma se specializuje především na řezané KVĚTINY, POKOJOVÉ ROSLINY, OKRASNÉ DŘEVINY, BALKÓNOVÉ ROSTLINY A ŠIROVKÝ SORTIMENT ZBOŽÍ PRO DŮM A ZAHRADU. Od rostlinné výroby a velkoobchodu již firma upustila. Pan Ludvík Fišer odešel na zasloužený důchod a jednatelem a vedoucím zahradnického centra se stala paní Helena Ottová, mající pod sebou 18 zaměstnanců.

 

Adresa:    Fišer – zahradnické centrum s.r.o.
               Lochotínská 42
               301 00 Plzeň
               Telefon: +420 377 533 515
               E-mail: fiser@fiserzahradnictvi.cz 
               Web: https://www.fiserzahradnictvi.cz/

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Fišer? Podělte se s ostatními

Nepříjemné

Lucie | 18.06.2017

veelmi veelmi neochotná, zpruzená a nepříjemná prodavačka. Zvláštní, takhle si odrazovat zákazníky. Jako kdyby byla v prodejně proto, aby si mohla ulevovat egu.

Roubovane okurky

Ing. Kubicek karel | 30.06.2015

Letos jsem u vas koupil ctyri roubovane okurky, dve svacinove a dve dlouhe. Vsechny hned od vysadby mely plisen. Toto se nestalo za 30 let co nakupuji roubovane okurky. Co vy na to ?

spozdravem kubicek karel

nedoporučuji

Marján Malý | 22.04.2015

Přemrštěné ceny - ve srovnání s ostatními plzeňskými zahradnictvími až 4x vyšší, neochotný a neodborný personál a rostliny za zenitem. Takhle si zahradnictví Fišer z dob, kdy je vedl pan Fišer nepamatuji. Už k Vám chodit nebudu.

Vynikající nákup!

Eliška Malá | 15.06.2011

Koupila jsem si v zahradnictví před několika lety pár stromků a musím říct, že to byla dobrá koupě! Stromky jsou zdravé, plodí ovoce jako žádné jiné!!! Děkuji vám, děti mají z meruněk a švestek fakt radost!

:)

Luboš | 01.03.2011

Pan Fišer je opravdu výborný a známý zahradník, takže se nedívím, že jeho centrum je kvalitní a prosperující podnik. Dokáže vyhovět všem zákazníkům, i když to někdy není jednoduché :)

Přidat nový příspěvek