Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 4 150
84%

Ne, nenavštěvuji 801
16%

Celkový počet hlasů: 4951


Zahradní centrum Přemysl Písař

Zahradní centrum Přemysl Písař má opravdu široký záběr činností. V zahradních centrech Přemysl Písař naleznete jednu z neucelenějších nabídek rostlin všech velikostí v ČR. Díky vám jsou naše nákupy u dodavatelů takové, že si můžeme dovolit prodávat rostliny za ceny, za které konkurence mnohdy nakupuje. Rostliny nejsou však jediným zbožím. Nabízíme široký sortiment zahradní architektury, kamenných a betonových dlažeb, jezírek a příslušenství, zahradní nářadí, zahradní domky, altány, pergoly, hnojiva, substráty a vlastně vše, co byste v zahradních centrech hledali. V tuto chvíli nemáme jediné a to jsou řezané květiny.

 

Adresa:    zahradní centrum Přemysl Písař ZCI
               Na Bořích 9
               Plzeň 326 00
               Tel: +420 377 919 045
               E-mail: realizace@premyslpisar.cz
               Web: https://www.premyslpisar.cz

Máte osobní zkušenost se Zahradním centrem Přemysl Písař? Podělte se s ostatními

podekovani

Jiří Skála | 26.04.2020

Diky za rychle jednani a dovoz krasneho cerveneho javoru.Velka radost v teto nelehke dobe.

Toto zahradnictví je od roku 2011 uzavřeno

Přemysl Písař | 04.04.2019

I přes upozornění provozovateli stránek o neexistenci zahradnictvi zde záznam stále je včetně nesmyslné adresy, kontaktu atd. Od roku 2009 provozujeme zahradnictvi na Domažlická 830, Plzeň, 777171431, www.plzen-zahradnictvi.cz

Rostliny

Dr. J.Musil | 30.03.2019

Od pana Písaře si nic nekupujte !!!!! Je to sprostý člověk, který nemá zájem vám ani poradit !!!! Ještě jsem se s takovou arogancí nesetkal.Nic nemá v pořádku př. Tel. ten neexistuje, Adresa Na Bořích č. 9, Plzeň, na těchto stránkách uvedena taky není pravdivá a dokonce ani tyto stránky snad nejsou jeho. Tak to vypadá jako by to byl nějaký podvodník a chová se jako pán velkomožný ale dle mého pohledu je to pouze buránek od hnoje. Buďte opatrní, tady čtu že ani neplatí včas svým zaměstnancům. Takže ptáček jak má být. Od takového člověka bych nekoupil ani květník!!!!!

Re: Rostliny

Přemysl Písař | 01.04.2019

Vážený pane Musile,
k Vašemu komentáři. Během našeho telefonátu jsem Vám slušně vysvětlil, že na adrese Na Bořích nesídlíme, že máme provozovnu u kruhového objezdu u Makra, poskytl jsem Vám telefonní číslo přímo do centra a pokoušel jsem se Vám vysvětlit, že na našich webových stránkách opravdu nemáme uvedenou tuto adresu, že jste nejspíše na nějakých stránkách, se kterými nemáme nic společného. Na to jste na mě začal křičet. Nemyslím si, že by kdokoliv měl povinnost poslouchat něčí křik a to ještě neoprávněně a telefon jsem Vám položil. Po telefonátu jsem Vám navíc poslal SMS odkaz na webové stránky a ještě jednou jsem Vám vysvětlil, že se sice zlobíte, ale my s tímto nemáme nic společného.
Jak vidíte, toto nejsou naše stránky, nemáme k nim jakýkoliv přístup a nemůžeme je upravovat. Tedy ani neodpovídáme za informace na nich uvedené. Náš oficiální a jediný web je www.plzen-zahradnictvi.cz

Jestli tedy na základě tohoto můžete napsat takový komentář, který jste napsal, pak mám za to, že to poukazuje na Vaši osobnost, jednání a charakter. Pokud jste schopný uznat svoji chybu, pak byste se mohl alespoň omluvit a uvést informace na pravou míru. S pozdravem Písař

Re: Rostliny

petra | 01.03.2020

co z toho máte takhle škodit lidem.pan Ptáček je slušný a velmi ochotný pán.jezdíme tam stále a vždy s ochotou pomůžou...a když se naučíte číst,tak zjistíte ,že tu pan Ptáček sám píše,že nechápe proč nejde změna adresy a telefonu,a v příspěvku uvedl hned novou adresu i telefon.

Licenční slivoň

Mrázková | 09.09.2016

Zakoupili jsme v říjnu 2009 licenční slivoň JOJO v zahradnictví Písař Plzeň. Při koupi jsme se vyptali na vše možné ohledně zasazení. Tachovsko - žádný problém. Informovali jsme o tom jaké stromky na zahrádce máme - bez problémů. Letos jsme měli konečně 6 licenčních plodů. Stále bádáme proč nerodí - jedna rada je - chybí opylovač. O tom se při zakoupení nemluvilo a myslím, když jsme informovali o stromech, které na zahrádce máme - jabloně, blůmu zelenou i modrou atd. Ráda bych se pana Písaře zeptala, když dává rady v pořadech v rádiu, co dělat, aby slivoň rodila. Je pravda, že chybí opylovač jak nám někteří zahrádkáři radí a když ano, co tedy zasadit. Hledám v knihách, ale nevím. Rady pana Písaře v rozhlasu jsou tak suverénní, že věřím, že nám poradí. Jen nevím, jest-li čte tyto řádky. Jinak předem děkuji za odpověď - hamrazkova@seznam.cz

Re: Licenční slivoň

Lukáš Plzeň | 28.04.2018

Pohled do Wikipedie říká, že je samosprašná, takže v opylení asi problém nebude. Z vlastni zkušenosti se švestkou vím, že dokud jsem nezačal aplikovat postřik (nebo jiná opatření) proti pilatce, tak jsem také žádnou úrodu neměl. Takže postřik v době květenství může být ta správná cesta k úrodě.

Doporučuji!!!

Marta | 02.10.2015

Velice velký výběr rostlin a vážím jsi toho že pan Písař o tom něco ví a rád poradí rostliny nejsou drahé a hlavně vydrží i přes zimu.

skvělé, tak krásné zahradnictví jsme dlouho neviděli

Jaroslav Vendulka | 04.05.2015

Dnes jsme navštívili zahradnictví Písař - Zahradnictví Plzeň. Hned u vstupu nás zaujaly nádherné rostliny - nějaké jehličnany. Celé zahradnictví přetéká nádhernými rostlinami. Zaujali nás solitérní jehličnany, velká nabídka stromů, trvalky za 29 Kč, muškáty plato za 55 Kč, paprika za 9,9 Kč, drobné ovoce, léčivky, bylinky a hlavně skvělý personál. Výborně se o nás postarali a skvěle nám poradili. Další milé překvapení následovalo před placením. Nejdříve jsme si mohli dát kávu zdarma a pak nás šokovala cena. Počítali jsme s tím, že za rostliny na zahradu zaplatíme 30-40 tis Kč, ale platili jsme jen 16.452 Kč. To je skvělé. A ještě jsme dostali dárkové poukazy za 32 x 100 Kč na další nákup. Prostě skvělé. Vřele doporučujeme.

odpověď pro uživatele máma

Zahradnictví Plzeň | 22.04.2015

Vážený uživateli mámo,
nikomu nedlužíme výplatu a to ani zaměstnanci, o kterém píšete. Je to takový český zvyk, pomlouvat, ale anonymně. Proč neuvedete svoji totožnost, když očerňujete naše jméno?
Pokud Vám vadíme jako konkurence, je to Váš problém.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek