Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 3 739
86%

Ne, nenavštěvuji 615
14%

Celkový počet hlasů: 4354


Zahradní centrum Přemysl Písař

Zahradní centrum Přemysl Písař má opravdu široký záběr činností. V zahradních centrech Přemysl Písař naleznete jednu z neucelenějších nabídek rostlin všech velikostí v ČR. Díky vám jsou naše nákupy u dodavatelů takové, že si můžeme dovolit prodávat rostliny za ceny, za které konkurence mnohdy nakupuje. Rostliny nejsou však jediným zbožím. Nabízíme široký sortiment zahradní architektury, kamenných a betonových dlažeb, jezírek a příslušenství, zahradní nářadí, zahradní domky, altány, pergoly, hnojiva, substráty a vlastně vše, co byste v zahradních centrech hledali. V tuto chvíli nemáme jediné a to jsou řezané květiny.

 

Adresa:    zahradní centrum Přemysl Písař ZCI
               Na Bořích 9
               Plzeň 326 00
               Tel: +420 377 919 045
               E-mail: realizace@premyslpisar.cz
               Web: https://www.premyslpisar.cz

Máte osobní zkušenost se Zahradním centrem Přemysl Písař? Podělte se s ostatními

Licenční slivoň

Mrázková | 09.09.2016

Zakoupili jsme v říjnu 2009 licenční slivoň JOJO v zahradnictví Písař Plzeň. Při koupi jsme se vyptali na vše možné ohledně zasazení. Tachovsko - žádný problém. Informovali jsme o tom jaké stromky na zahrádce máme - bez problémů. Letos jsme měli konečně 6 licenčních plodů. Stále bádáme proč nerodí - jedna rada je - chybí opylovač. O tom se při zakoupení nemluvilo a myslím, když jsme informovali o stromech, které na zahrádce máme - jabloně, blůmu zelenou i modrou atd. Ráda bych se pana Písaře zeptala, když dává rady v pořadech v rádiu, co dělat, aby slivoň rodila. Je pravda, že chybí opylovač jak nám někteří zahrádkáři radí a když ano, co tedy zasadit. Hledám v knihách, ale nevím. Rady pana Písaře v rozhlasu jsou tak suverénní, že věřím, že nám poradí. Jen nevím, jest-li čte tyto řádky. Jinak předem děkuji za odpověď - hamrazkova@seznam.cz

Re: Licenční slivoň

Lukáš Plzeň | 28.04.2018

Pohled do Wikipedie říká, že je samosprašná, takže v opylení asi problém nebude. Z vlastni zkušenosti se švestkou vím, že dokud jsem nezačal aplikovat postřik (nebo jiná opatření) proti pilatce, tak jsem také žádnou úrodu neměl. Takže postřik v době květenství může být ta správná cesta k úrodě.

Doporučuji!!!

Marta | 02.10.2015

Velice velký výběr rostlin a vážím jsi toho že pan Písař o tom něco ví a rád poradí rostliny nejsou drahé a hlavně vydrží i přes zimu.

skvělé, tak krásné zahradnictví jsme dlouho neviděli

Jaroslav Vendulka | 04.05.2015

Dnes jsme navštívili zahradnictví Písař - Zahradnictví Plzeň. Hned u vstupu nás zaujaly nádherné rostliny - nějaké jehličnany. Celé zahradnictví přetéká nádhernými rostlinami. Zaujali nás solitérní jehličnany, velká nabídka stromů, trvalky za 29 Kč, muškáty plato za 55 Kč, paprika za 9,9 Kč, drobné ovoce, léčivky, bylinky a hlavně skvělý personál. Výborně se o nás postarali a skvěle nám poradili. Další milé překvapení následovalo před placením. Nejdříve jsme si mohli dát kávu zdarma a pak nás šokovala cena. Počítali jsme s tím, že za rostliny na zahradu zaplatíme 30-40 tis Kč, ale platili jsme jen 16.452 Kč. To je skvělé. A ještě jsme dostali dárkové poukazy za 32 x 100 Kč na další nákup. Prostě skvělé. Vřele doporučujeme.

odpověď pro uživatele máma

Zahradnictví Plzeň | 22.04.2015

Vážený uživateli mámo,
nikomu nedlužíme výplatu a to ani zaměstnanci, o kterém píšete. Je to takový český zvyk, pomlouvat, ale anonymně. Proč neuvedete svoji totožnost, když očerňujete naše jméno?
Pokud Vám vadíme jako konkurence, je to Váš problém.

Naprosto zoufalé

máma | 26.01.2015

Zdravím všechny, všem nedoporučuji hlavně pro pana Písaře pracovat--výplatu za prosinec 2014 jeden zaměstnanec nedostal ani dnes ke dni 26.1.2015--prý si má počkat do dubna-no není ten pán skvělý??? :-)

Nedoporučuju

Josef Novák | 12.12.2014

Sortiment žalostný, ceny vysoké, nikde nikdo. Celkově upadající centrum kam nemá ceno jezdit.

Thuje Smaragd

Aleš Santner | 16.06.2011

Zakoupil jsem si 30 thůjí Smaragd, nejenom, že cena byla velmi dobrá, ale i za rozumnou cenu mi firma dovezla zboží až do Tachova, poradili nám, jak thůje zasadit, dvojice mladých lidí byla prostě super. Co jsem ale nejvíce ocenil, bylo rychlé vyřízení objednávky, prakticky do 24 hod.

Bezkonkurenční ceny

Bohumil Mendl | 15.06.2011

Když jsem poprvé navštívil centrum pana Písaře, počítal jsem s tím, že tam utratím tak o polovinu více... Jejich ceny jsou vskutku snad nejlepší, za jaké jsem kdy nakupoval!

Pergola

Luboš Koutný | 01.03.2011

Postavili jste mi na zahradě super pergolu! Vydržela již několik vychřic a fučáků. Je to opravdu kvalitně odvedená a promyšlená práce.

Přidat nový příspěvek