Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 745
78%

Ne, nenavštěvuji 1 863
22%

Celkový počet hlasů: 8608


Zahradní centrum Děčín

Poskytujeme služby v oblasti zakládání a údržby zeleně a provozujeme zahradní centrum. Zahradní centrum má prodejní plochu 1200 m2 venkovních a vnitřních ploch, na kterých nabízíme široký sortiment zboží pro zahrádkáře, zahradníky, pěstitele květin a zeleniny, obyvatele rodinných domků, municipality a ostatní právnické či fyzické osoby – podnikatele.
V sadovnickému oboru se věnujeme zejména projekci a realizaci zahrad RD, komunální výsadbě a jejich údržbě, pasportizaci zeleně, výstavbě malých vodních děl, koupacích a okrasných jezírek, a v neposlední řadě také projekci a realizaci automatických podzemních závlahových systémů.

Firma si klade za cíl mít spokojeného zákazníka, kterému umí nabídnout individuální přístup při realizaci a financování zakázek.

 

Adresa:     Zahradní centrum v Děčíně BH s.r.o.
                Teplická 34
                405 05 Děčín IX
                Telefon: +420 412 545 354
                E-mail: info@zcd.cz
                Web: https://www.zcd.cz/