Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 049
81%

Ne, nenavštěvuji 1 416
19%

Celkový počet hlasů: 7465


VALERIANA s.r.o.

VALERIANA s.r.o. zajišťuje profesionální služby v oblasti zahradní architektury. Firma byla založena v polovině roku 2008. Navázali jsme na činnost firem působících v oblasti údržby a realizace zeleně od roku 2003. Nabízíme kompletní služby od projektů až po realizaci a údržbu zahradních ploch. Kromě soukromých zahrad se zabýváme také realizací (výsadbou) veřejných ploch, parků a komerčních objektů, údržbou průmyslových zón nejen v letních, ale i zimních měsících. Našim cílem je vytvářet originální nápadité zahrady fungující v symbióze s přírodou (dle ekologických a přírodních pravidel), které nemají zvláštní nároky na údržbu a jsou výrazným estetickým doplňkem exteriéru. Působíme v oblasti Brna a okolí, Vysočina.

 

Adresa:    VALERIANA s.r.o.
               U Hrázek 2341/36
               591 01 Žďár nad Sázavou 5
               Telefon: +420 736 467 080
               E-mail: andrea@valerianazahrady.cz
               Web: https://www.valerianazahrady.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím VALERIANA s.r.o.? Podělte se s ostatními

perfekcionismus a smysl pro detail

Ing. Jana Pyšková, zahradní architektka | 13.01.2012

Firmu jsem potkala na zahradě svého klienta, kde prováděli náročnou údržbu nadstandardních výsadbe. Preofesionální práce, zodpovědní zaměstnanci, zájem o obor. Jednoznačně pozitivní dojem

Přidat nový příspěvek