Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 765
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8631


Zahrada Matúšů

Rodinná firma založená na dlouholetých zkušenostech v oblasti projekce, realizace, údržby a pěstování okrasné a krajinné zeleně. V současné době se zaměřujeme převážně na produkci okrasných dřevin na ploše cca 1ha. Specializujeme se na pěstování listnatých, pokryvných  a krajinných keřů, růží a stromkových růží. Naši nabídku stále doplňujeme o solitérní keře, parkové a pnoucí růže, včetně nových licencovaných odrůd. Veškeré dřeviny jsou pěstovány v kontejnerech a dodávány zahradním centrům, velkoobchodům a realizačním firmám. Odběr rostlin je možný osobním výběrem v naší okrasné školce. Dle dohody zajistíme dopravu objednaného zboží na místo určení. Svoji činnost jsme rozšířili o maloobchodní prodej širokého sortimentu okrasných a ovocných dřevin a jednoletých a balkónových květin. Prodáváme rostliny z vlastní produkce, ale i z produkce našich kolegů a obchodních partnerů.

 

Adresa:    Zahrada Matúšů
               Horní Lhotice 42
               675 73 KRALICE NAD OSLAVOU
               Telefon: +420 728 015 574
               E-mail: info@zahradamatusu.cz
               Web: https://www.zahradamatusu.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Matúšů? Podělte se s ostatními

Doporučuji

Jan Katolický | 01.05.2014

Zahradnictví doporučuji všem. Je zde velký výběr všech rostlin od skalniček po stromky. Velice příjemný kvalifikovaný personál, který vždy poradí na jakýkoli dotaz. Je vidět, že se zde snoubí vášeň pro zahradu s podnikáním.

pochvala

jiří hoza | 10.06.2013

V roce 2012 jsem nakoupil něco sazeniček. Všechny se chytly, jsem spokojen, obsluha příjemná, doporučuji.

Přidat nový příspěvek