Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 790
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8656


Zahradnické služby Laurus

Zabýváme se návrhy a realizací soukromých zahrad, menších sadovnických úprav, budováním i osazováním skalek, jezírek,  potůčků, drobnějších staveb i ostatních součástí zeleně. Dále také zrealizujeme výzdobu interiérů a floristické úpravy pro svatby i jiné příležitosti.

 

Adresa:    ing. Eva Hegerová
               Hybrálec 128
               586 01 Jihlava
               Tel: +420 604 128 478
               E-mail: eva.hegerova@centrum.cz
               Web: https://www.zahradylaurus.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Laurus? Podělte se s ostatními

Nikdy více

Roman Konečný | 06.05.2019

Zakázka zpožděná o rok. Zpracování nedostatečné (dřevěná terasa z materiálu za 120K se z důvodu nedodržení základních technologických postupů, malé diletační spáry, zvlnila a byla nutna přeskládat). Jednání neprofesiální (odmítnutí reklamace výše uvedených závad).
Možná rozumí zahradám, ale k tomu jsme se nestačili dostat.

Přidat nový příspěvek