Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 052
81%

Ne, nenavštěvuji 1 417
19%

Celkový počet hlasů: 7469


Zahradnictví Holata

Nabízíme : 1. Projekty ozelenění zahrad zhotovujeme zdarma, jestliže je i realizujeme. Pokud se zákazník rozhodne provést si realizaci sám, cena projektu činí 5% z rozpočtové ceny zakázky. Částku za projekt zinkasujeme po jeho předání a pakliže si zákazník nechá zakázku od nás i zrealizovat, zaplacenou částku za projekt mu pak odečteme.
2. Realizace zahrad a skalek, t.j. dodání potřebných rostlin, do skalek i kamenů a jejich uspořádání, výsadby rostlin, dodání mulčovací kůry, zamulčování výsadeb a založení trávníku. Na přání pod kůru umístíme i mulčovací textilii. Před započetím realizace zpracujeme projekt, podrobný rozpočet cen rostlin, prací, materiálu, dopravy a teprve po jeho odsouhlasení, zahajujeme vlastní práce. Na realizaci poskytujeme roční záruku. Většina dodávaných rostlin do výsadeb je z naší školky, pouze vzrostlé stromy nad 2 m, eventuelně některé speciální rostliny odebíráme od svých dodavatelů. Zákazník, který si nechá zahradu od nás realizovat má možnost si přímo v naší školce vybrat dřeviny, které se mu líbí. Ty se ojmenovkují a jsou pak použity do vlastního projektu. Po ukončení prací vyhotovíme podrobné vyúčtování. Zakázky neprovádíme pouze v blízkém okolí firmy. Mnoho jsme jich zrealizovali v Praze, Poděbradech, Benešově, Pelhřimově, Golčově Jeníkově, Havlíčkově Brodě, Ždírci, Hlinsku, Jihlavě, Teplicích, Březnici, u Berouna, atd.
3. Prodej okrasných dřevin a roubovanců čarověníků – každý rok sbíráme mnoho nových čarověníků, které vyměňujeme se sběrateli, jak u nás, tak i v zahraničí. Tím obohacujeme náš sortiment. Otevřeno máme pouze v sobotu od 9 do 12 hodin, ve všední den pouze po předchozí telefonické dohodě.

 

Adresa:    Roman Holata
               Kouty 94
               584 01 Ledeč nad Sázavou
               Telefon: +420 777 045 262 
               E-mail: holatar@seznam.cz
               Web: https://www.zahradnictviholata.com

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Holata? Podělte se s ostatními

zahradnictvi holata kouty

smejkalova kamenna lhota | 27.05.2011

jsem velmi spokojena s projektem a dodanim rostlin zahrada se velice libi dekuji

Přidat nový příspěvek