Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 832
79%

Ne, nenavštěvuji 1 868
21%

Celkový počet hlasů: 8700


Zahradnictví - Ing. Ladislav Molnár

Jsme absolventi zahradnické fakulty v Lednici na Moravě Mendlovy zemědělské a lesnické univerzity v Brně. Naše firma vznikla v roce 1997 na „zelené louce“ se zaměřením na produkci okrasných dřevin, sušených květin. V roce 1998 jsme otevřeli prodejnu okrasných rostlin v Budišově u Třebíče. V zahradnictví jsme postupně rozšiřovali a zvětšovali prodejní plochu až do dnešní podoby. Sortiment nabízeného rostlinného materiálu rok od roku rozšiřujeme. S tím souvisí i rozšiřování nabídky o pomocné materiály pro pěstování rostlin, zvětšuje se také nabídka zahradní keramiky, doplňků pro aranžování a různé dekorace. Souběžně se vznikem firmy začala pracovat i část „realizační“. Od počátku se naše snaha zaměřovala na výsadbu soukromé zeleně a její údržbu. Se vzrůstajícím zájmem o naše služby jsme rozšířili pracovní tým. S tím se pole působnosti realizační části firmy rozšířilo o zakládání zeleně firemní i veřejné. Zvětšili jsme také rozsah nabízených služeb o realizaci závlahových systémů a tvorbu zahradních koupacích přírodních jezírek. Drobné zahradní stavby jako zídky, chodníky jsou samozřejmostí. To všechno se nedá realizovat bez odpovídající techniky. Náš strojový park se neustále rozšiřuje o stroje a nářadí na zpracování půdy, terénní úpravy, výsev trávníků atd.

 

Adresa:    Zahradní centrum
               Budišov 348
               675 03 Bludišov
               Telefon: +420 568 875 403
               E-mail: zahradamolnar@zahradamolnar.cz
               Web: https://www.zahradamolnar.cz

Máte osobní zkušenost se zahradnictvím Ing. Ladislava Molnára? Podělte se s ostatními

thuje

Vodickova Renata | 13.05.2013

Dobrý den,prosím o radu asi před 5 roky jsme si u vás koupily thuje smaragd do živého plotu.Už jsou 1,20 vysoké, ještě jsme je nezastřihovaly,chceme je nechat dorůst do větší výšky,ale začínají se nám jakoby rozdvojovat,poradte prosím co s nimi máme dělat nebo včem jsme udělaly chybu,mám tři takové na jiném místě od jiného prodejce a ty se nám nerozdvojují a krásně rostou zastřihovaly jsme je až byly vysoké 1,80.Děkuji a hezký den.

dotaz

Vladimír Herbrych | 06.05.2012

Dobrý den, máte otevřeno i v úterý 8.5.2012. Děkuji za odpověď. Herbrych. vladimirherbrych@seznam.cz

Přidat nový příspěvek