Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 745
78%

Ne, nenavštěvuji 1 863
22%

Celkový počet hlasů: 8608


Antonín Fornůsek - Návrhy a realizace zahrad

Okrasná zahrada je něco co se vyvíjí, roste a mění se s ročními obdobími. Každá rostlina má v zahradě své místo a určení. Strom potřebuje dostatečný prostor, trvalky optimální půdní podmínky, rododendrony a azalky kyselou půdu.... Pokud jim poskytneme co potřebují, na oplátku se nám odvděčí chladivým stínem, pestrou paletou barev a různorodostí nebo jedinečnou nádherou květů. Dům, který obklopuje krásná zahrada, je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Není složité vytvořit dobrou zahradu, ale je těžké vytvořit zahradu přesně podle představ majitele. Dát vzniknout takovému dílu, v němž by každý z obyvatel našel, co potřebuje. A péče o ni zahrnuje také množství práce a problémů a nás občas přepadají úzkostné pocity, když se procházíme po zahradě a říkáme si, co všechno bychom nyní chtěli a měli udělat.

 

Adresa:    Antonín Fornůsek
               Podolí 12
               686 04 Kunovice  
               Telefon: +420 737 936 931
               E-mail: a.fornusek@seznam.cz
               Web: https://www.fornusek.cz

Máte osobní zkušenost s Návrhy a realizace zahrad - Fornůsek? Podělte se s ostatními

Doporučení

Jaromír Hastík | 21.04.2024

Velká spokojenost, jednoznačně doporučuji. Všechny provedené práce precizně a v týmu zahradníků firmy rychle, návrhy zeleně, ale i vlastní ošetřovatelské zásahy jsou velmi citlivě a profesionálně provedeny vzhledem ke konkrétní situaci.
Pro velký zákazníků je třeba objednat si zahradnické práce včetně konzultace s dostatečným předstihem.

Přidat nový příspěvek